Chcesz zostać xBlogerem i prowadzić własną stronę na xTRI.pl?!

Chcesz prowadzić własnego bloga w serwisie xTRI.pl? Nie ma problemu!
Jeżeli chcesz zostać xBlogerem wystarczy, że opowiesz nam trochę o sobie wypełniając poniższy formularz. Aktualnie blogi są w fazie beta – po przetestowaniu ich przez kilka wybranych osób zostaną one udostępnione wszystkim! Warto zostać naszym testerem – każdego nagrodzimy książką lub np pakietem startowym na jedną z naszych patronowanych imprez!
Dlaczego warto skorzystać z tego systemu?
Przede wszystkim nie musisz bawić się w kupowanie domen, hostingów, instalowanie oprogramowania itp. Wszystko zrobiliśmy za Ciebie.
Jeżeli lubisz dzielić się swoimi przygodami z innymi to trafiłeś lub trafiłaś w doskonałe miejsce. Ostatnie wpisy z blogów są promowane na stronie blog.xTRI.pl, a także w specjalnym boksie na stronie głównej xTRI.pl. Najciekawsze posty na blogach jednym kliknięciem mogą być wyróżnione i wylądować w całości na głównej xTRI.pl!Dodatkowo jako tester blogów już na starcie otrzymasz od nas własną domenę! Gdy się już rozgościsz na swojej stronie (napiszesz pierwsze 2 posty), odezwij się do nas i wspólnie wybierzemy i ustawimy adres www (np JanKowalski.xTRI.pl) pod którym dostępna będzie twoja strona.Całkiem nieźle co?

Miłego blogowania!
Foka

>
> Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl >
>

Daj się poznać!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

xTRI.pl O nas Redakcja i autorzy
Grupa xTRI.pl xTRI.pl Forum.xTRI.pl Blog.xTRI.pl
Partronat medialny xTRI.pl Volvo Triathlon Series 2014 - VTS Brodnica - VTS Nieporęt - VTS Chodzież - VTS Mrągowo
  Susz Triathlon 2014 Triathlon Karkonoski: Karkonoszman 2014 Triathlon Pniewy 2014 Triathlon Gołuchów 2014 Triathlon Serock 2014
Copyright © 2014 xTRI.pl