kalendarz triathlon

Prośba o pomoc w wybraniu trenażera

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Re: Prośba o pomoc w wybraniu trenażera

Postprzez lola » 03-11-2018, 07:46

Mi udaje sie cala zime jezdzic bez wiatraka. Nie dawalem rady jedynie wiosna/latem, gdy temperatura wieczorem byla powyzej 25oC, ale wtedy faktycznie wiatrak lekko szumial.
Ostatnio jechalem trening z akcentami w okolicach FTP, a obok spal moj trzymiesieczny syn i przespal caly moj trening. Zobacze, jak bedzie dalej :).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
lola

Postprzez hobbes » 03-11-2018, 14:22

Zamiaat wiatraka warto wybrać cyrkulator powierza. Im większa moc i rozmiar śmigła tym lepiej. W efekcie hałas jest dużo mniejszy niż przy tadycyjnym wiatraku. Co do początkowego pytania nie wydaje mi się żeby cichy i kontrolowalny szło w parze z przystępnym cenowo.
Triangle Sports
IM - 9:53:32
SAY NO TO DRAFTING!
hobbes

Postprzez JMK » 04-11-2018, 12:13

Ok, dzięki za wskazówki.

Pozostaje jeszcze najtrudniejsze, czyli wybór samego modelu. Ten Elite wygląda świetnie i z pewnością taki jest, ale niestety poza moim zasięgiem :/ Czy ktoś mógłby polecić coś przystępnego na sam początek przygody?
Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego
JMK

Prośba o pomoc w wybraniu trenażera

Postprzez robertino » 04-11-2018, 13:05

JMK napisał(a):Ok, dzięki za wskazówki.

Pozostaje jeszcze najtrudniejsze, czyli wybór samego modelu. Ten Elite wygląda świetnie i z pewnością taki jest, ale niestety poza moim zasięgiem :/ Czy ktoś mógłby polecić coś przystępnego na sam początek przygody?

ile chcesz wydać?
ja jeżdżę na najprostszym Elite Novo Force. Teraz będzie 5 sezon i jest OK. Nie widzę śladów zużycia. Nowy z podstawką pod przednie koło, zaciskiem i matą wyciszającą kupisz za 650zł. Do tego polecam oponę pod trenażer. W Deca chodzą po 50zł. Niektórzy jeżdżą na zwykłych oponach, ale moim zdaniem szkoda.
robertino

Postprzez JMK » 05-11-2018, 13:53

Chciałem się zmieścić w 600 zł mniej więcej. Z delikatną możliwością nagięcia kwoty :)
JMK

Postprzez robertino » 05-11-2018, 16:01

to jeśli chcesz nówkę, to ten mogę z czystym sumieniem polecić
robertino

Postprzez lola » 05-11-2018, 17:19

Gdybym dzisiaj chcial kupic, to wzialbym Aleno Smart Elite. W Deca za 700pln, ale wg specyfikacji nie trzeba zadnych dodatkowych czujnikow, aby mierzyc podstawowe parametry jazdy. Tylko patrzac na zdjecia nie moge ich wypatrzyc.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
lola

Postprzez JMK » 08-11-2018, 15:14

Dzięki. Dla mnie kwestia pomiarów nie jest tak bardzo istotna. Przynajmniej na tym etapie, a znając siebie to i w przyszłości również. Więc chyba ten model będzie dobrym wyborem.
Dzięki raz jeszcze
JMK

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Strefa dla początkujacych