kalendarz triathlon

pierwsze koty za płoty - triathlonowy początek

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Re: pierwsze koty za płoty - triathlonowy początek

Postprzez pavello » 02-03-2018, 13:33

olesia napisał(a):
pavello napisał(a):W Sopocie jest basen na Haffnera i jest on taki se. W Aquapark'u maja basen (coprawda 3 tory chyba) ale czesto jest tam pusto o co dziwniejszych porach.

a nie jest w aquaparku za gorąca woda? Byłam kiedyś z synami o 8.00, by tłoku uniknąć no i było już po kilku na torze.

Ja bywalem rano w pracujace dni tygodnia i byl luz. Ale to bylo troche czasu temu wiec moglo sie zmienic :)

Apropo samego watku 5:40 na 400m - omg (i inne brzydkie slowa) :-o :-o :-o
pavello

Postprzez qrto » 03-03-2018, 21:49

Basen u jezuitów i basen akademii morskiej. Oba w Gdyni.
qrto

Postprzez batri » 06-03-2018, 16:51

[quote="pavello"]

Apropo samego watku 5:40 na 400m - omg (i inne brzydkie slowa) :-o :-o :-o[/quote]

No wiem tragedia... ale jakiś miesiac popływałem i znowu przerwa wpadła - chociaż akurat pływanie to ta część której nie bałbym się o każdej porze dnia i nocy :D
batri

Postprzez batri » 07-03-2018, 12:10

Może jeszcze ktoś podpowie fizjoterapeutę w gdańsku? zbiegając z góry coś poszło nie tak i powoli przestaje wierzyć, że to nadwyrężenie albo taśma.....
batri

Postprzez batri » 18-04-2018, 11:22

Mały update świeżakowej sytuacji.
-wdrożyłem sobie plan Fitzgeralda - 1/2 IM poziom 4 - bardzo przystępne treningi - jak zluzuje mi się ilość rzeczy do robienia to chyba podskoczę o lvl albo dwa.
-itbs to straszna suka... ostatni miesiąc wybiegałem całe 35km... lipa straszna.. I na tej zaprawce pobiłem PB w gdańskim maratonie o 23minuty - 3:54 od dzisiaj - jak na totalny brak przygotowania to jestem nawet zadowolony, chociaż od połowy czuć było ten brak wybiegania, a kolano też było łaskawe więc dystans zrobiony bez bólu.
-pływanie wchodzi fajnie - jak dla mnie to ta przyjemna część, niestety baseny w gdańsku to jakaś tragedia...
-roweru jak nie było tak nie ma - mtb kończę doprowadzać do ładu a póki tego nie zrobię kręcę chociaż na stacjo - czy ma to sens to nie wiem, ale na pewno większy niż dzień wolny.
Tutaj prosiłbym o pomoc - triban 520 przeżyje to co chce mu zgotować? Czy lepiej pokombinować, zaprzedać dusze i doczołgać się do jakiegoś krossa Vento 3.0. Trochę się obawiam całych tych rowerowych decyzji a czasu coraz mniej
batri

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Strefa dla początkujacych