kalendarz triathlon

Witam

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Witam

Postprzez maciekmdze » 24-05-2018, 09:09

Rozwazam zakup zegarka o modelu garmin forerunner 735xt
Moje pytanie czy zegarek przesyla dane dotyczace tempa oraz sladu gps w wodzie :
-na otwartym akwenie?
-na basenie?
Oraz na rowerze, bez paska hrm tri oraz htm swim
I jaka jest jesli mozna zapytac roznica miedzy owymi paskami ?
Przymierzam sie do triatlonu 1/4
Pozdrawiam
Ps chyba ze poleci ktos inny zegarek w podobnej cenie oprocz fenixa
maciekmdze

Re: Witam

Postprzez ljar » 05-06-2018, 13:35

Na otwartym akwenie jest zapis GPS, dystans, tempo, nie mierzy tętna z nadgarstka.
Na basenie liczy długości basenu i czas ich pokonania. Wpisujemy długość basenu w ustawieniach. Rozpoznaje style.

Na rowerze bez paska można się obyć jeśli nie są potrzebne dokładniejsze dane tętna, tętno z nadgarstka jest nieco mniej dokładne, zauważyłem, że ma pewne opóźnienie.
Paski: nie wiem, mam pasek Run. Pasek Run pozwala zbadać dodatkowe parametry biegu. Nie wiem czy ma to TRI.
Niby TRI jest do wszystkiego, nie wiem jaka jest przewaga Swim nad Tri, że dają go do kompletu z Tri? Poczytaj na Garminie.
ljar

Postprzez lola » 05-06-2018, 14:37

Ztcp tri nie powinno uzywac sie w basenie. Od basenu jest swim.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
lola

Postprzez Talon » 06-06-2018, 10:12

ljar napisał(a):Na rowerze bez paska można się obyć jeśli nie są potrzebne dokładniejsze dane tętna, tętno z nadgarstka jest nieco mniej dokładne, zauważyłem, że ma pewne opóźnienie.
Paski: nie wiem, mam pasek Run. Pasek Run pozwala zbadać dodatkowe parametry biegu. Nie wiem czy ma to TRI.

W 935 też jest lekki opóźnienie, ale ogółem sam zegarek polecam.
TRI tez pozwala zmierzyć dodatkowe parametry, jak długość kontaktu z podłożem itd.
Jednak osobiście nie wiem, czy ktoś to wykorzystuje, poza generalnym sprawdzeniem czy nie ma jakichś większych odchyleń.
Talon

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych