kalendarz triathlon

Spóźnione przywitanie

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Spóźnione przywitanie

Postprzez ajronmim » 13-08-2018, 21:28

Serdeczne dzień dobry wszystkim forumowiczom!!!

Czytam Was regularnie od marca. Ten rok stał się tym, w którym postanowiłem spróbować się z triathlonem. Efektem tej próby są trzy starty, które w komplecie są za mną (nie liczę wierszyka w dzienniku @Kajet'a, który został przez jednego z Was zatytułowany mocnym debiutem ;) ) I z tego miejsca mogę zacytować (oczywiście w kontekście sportowym, a nie osobistym) Adnieszkę Ch.:"Teraz już wiem, wiem co to miłość..." ;) Sezon 2018 pod kątem tri zakończony, ale plany dalekosiężne powoli kiełkują. W związku z tym, w formie jednego z zabezpieczeń przed spadkiem motywacji, informuję, że zakładam dziennik (który teraz pewnie i tak będzie tygodnikiem, a do listopada może nawet miesięcznikiem). Po upublicznieniu takiej informacji nie pozostaje mi nic innego jak przejść do innego działu celem inicjacji deklaracji :)

Pozdrawiam
Mateusz
ajronmim

Re: Spóźnione przywitanie

Postprzez kajet » 14-08-2018, 07:35

Cześć!
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych