kalendarz triathlon

Pomoc psychologiczna - niezbędna czy tylko dodatek

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Pomoc psychologiczna - niezbędna czy tylko dodatek

Postprzez krzysiuk » 04-10-2019, 12:52

Witajcie!:-)
SPotkałem się z psychologiem, bo miałem zaniżone poczucie własnej wartości oraz zaburzenia w komunikacji z ludźmi. Znajoma paczka ludzi poleciła mi psychologa Molędę http://psychologmoleda.pl, który poradził sobie z tymi problemami. Podszedł do mnie indywidualnie i po kilku spotkaniach byłem jak nowy. Uważacie, że przy uprawianiu sportu psycholog jest potrzebny choćby do problemów codziennych? W psychologa sportowego jeszcze nie korzystałem, ale wizyta u tradycyjnego psychologa była potrzebna. Ciekaw jestem jak problemy natury psychologicznej przekładają się na wyniki w sporcie?
Macie już wizyty u psychologa za sobą?
krzysiuk

Re: Pomoc psychologiczna - niezbędna czy tylko dodatek

Postprzez szczesny07 » 17-10-2019, 09:18

Byłem u psychologa. Problemy codzienne, życiowe, rodzinne. Czasem wciąż do niego chodzę. Dodam, że uprawiam sport-jazda rowerowa, sporadycznie bieganie. Psycholog dobra rzecz, warto dojść do rozwiązania problemu niż go bagatelizować. Co do psychologów sportowych uważam, że dla sportowców borykającymi się ze swoimi dziedzinami pracy, będzie odpowiednim środkiem pomocy.
szczesny07

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych