kalendarz triathlon

Rower do triathlonu - na co zwrócić uwagę?

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Rower do triathlonu - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Karolid » 07-10-2019, 17:38

Witam,
Zająłem się uprawianiem triathlonu w tym roku. Pochłonęło mnie to. Zaliczyłem kilka startów. Do tej pory startowałem na zwykłym góralu ale rewelacji nie było. Zastanawiam się nad zakupem roweru. Jestem początkującym zawodnikiem i nigdy nie siedziałem nawet na profesjonalnym sprzęcie. Co polecacie? nowy? używany? na co warto zwrócić uwagę a co jest tylko bajerem?
Pomóżcie:)
Karolid

Re: Rower do triathlonu - na co zwrócić uwagę?

Postprzez crezydak » 11-10-2019, 09:04

Ja też jestem początkujacym Triathlonistą ... co za ty idzie nie licze na podium :)) przynajmniej na razie
Niedawno zakupiłem Meride Scultura Disc 200 i mam zamiar wystartowac na niej w maju 2020.
Szczerze mówiąc nawet jesli nie masz dużego budzetu pojedz na czymkolwiek co bedzie dopuszczone...najwazniejsza jest przygoda (mówie to z punktu widzenia poczatkujacego)

--------------------
ona nosi mniena szosie:
https://www.rowertour.com/p/155886/meri ... a-2x9-2019
crezydak

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych