kalendarz triathlon

Crossduathlon - potrzebuję informacji i witam wszystkich :)

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Crossduathlon - potrzebuję informacji i witam wszystkich :)

Postprzez francuz » 22-11-2010, 22:08

Witam Wszystkich
jako że samo kolarstwo górskie już mi się trochę ojeździło chciałbym spróbować wystartować w w/w konkurencji, mam prośbę do bardziej doświadczonych w temacie kolegów o namiary gdzie mogę poczytać o przepisach, miejscach zawodów itp. czyli ogólnie wejść w temat.
z góry dziękuję i pozdrawiam Arek
Ostatnio edytowano 25-11-2010, 10:42 przez francuz, łącznie edytowano 1 raz
francuz

Postprzez foka » 22-11-2010, 23:14

Myślę że to forum jest dobrym miejscem na "wejście w temat". ;)

Na forum informacje o imprezach pojawiają się bardzo szybko. Wystarczy, że będziesz wpadał tutaj raz na jakiś czas.

Crossduathlon nie jest sztywno regulowany przepisami.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez francuz » 23-11-2010, 13:07

witam
dzięki za odpowiedz, będę zaglądał często bo widzę że sporo ciekawych tematów można znaleźć, z tego co widzę to zawodów crosduathlonowych nie ma za wiele a jak już są to w okolicach Poznania i Pomorza, a czy jakieś są organizowane w centralnej lub co by było szczytem szczęścia we wschodniej Polsce?
pozdrawiam Arek
francuz

Postprzez Motylop » 23-11-2010, 20:26

Z "nie-wielkopolskich" to ja kojarzę crossduathlon w Dzierżoniowie (termin chyba tradycyjnie pokrywa się z Suszem) oraz w Żyrowej (masyw Góry Św. Anny na Opolszczyźnie).
No i jest jeszcze Jaworzno - co prawda to triathlon ale dystans krótki i w wydaniu crossowym.
Motylop

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych