kalendarz triathlon

Ważne: zasady korzystania z forum xTRI.pl

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Ważne: zasady korzystania z forum xTRI.pl

Postprzez foka » 10-11-2014, 16:37

Dostałem informację, że zasady na które zwracam uwagę uczestnikom forum nie są nigdzie wyróżnione. Temat z zasadami był opublikowany, ale postanowiłem trochę go uaktualnić.

Aktualne zasady są dostępne tutaj: http://xtri.pl/zasady-korzystania-forum-xtri-pl/

Prosiłbym wszystkich, a zwłaszcza forumowiczów z dłuższym stażem, o rzut oka na te zasady, a także małą dyskusję. Zdaję sobie sprawę, że niektóre punkty mogą być niezrozumiałe lub przeterminowane. Może konieczna będzie ich mała edycja. Możemy także podyskutować nad dopisaniem nowych punktów. Za jakiś czas zamknę dyskusję i wrócimy do niej dopiero jak będą jakieś zmiany.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: Ważne: zasady korzystania z forum xTRI.pl

Postprzez foka » 12-11-2014, 17:36

Pragnę zwrócić szczególną uwagę na te dwie zasady:

26. Na xTRI.pl panuje nakaz tworzenia “osobowych” userów. Nazwa użytkownika to nie kolejne miejsce w które można wkleić reklamę. Biznes (sklep/warsztat), organizacja (klub czy związek) lub marka odzieży nie mogą być użytkownikami forum. Szef sklepu (np. jkowalski), prezes, działacz, zawodnik, trener, sprzedawca – jak najbardziej.

28. Dział wydarzenia został stworzony w celu umożliwienia różnym podmiotom reklamowania swoich przedsięwzięć. Obejmuje to wszelkie wydarzenia triathlonowe i powiązane – warsztaty, seminaria, obozy, treningi, spotkania itp itd. Powyższe oznacza, że posty reklamujące o wymienionych akcjach zamieszczone w innych działach forum będą: a) przenoszone; b) usuwane bez podania przyczyny.

Forum od zawsze miało mieć charakter raczej nieanonimowy. Dlatego też kładziemy nacisk na osobowe nicki - jak widzicie nie ma usera xTRI.pl tylko jest konkretna osoba. Będę bardzo mocno pilnował by nie było userów typu SuperWarsztaty lub TriathlonXYZ - wydaje mi się, że spoko są nicki Krzysiek z FirmyXYZ.

Co do wydarzeń. Wiele osób spamuje forum w taki sposób - że pojawia się nagle, wrzuca pięć tematów z informacją o swoim wydarzeniu i nara. chcemy, żeby na forum przewijało się jak najwięcej informacji dlatego jest dział wydarzenia. Tam można informować o swoich przedsięwzięciach. Tematy z innych miejsc będą usuwane.

proszę o powyższym pamiętać i dawać mi znać gdybym coś przegapił.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych