kalendarz triathlon

Lemondka .... pomiary PRO MISSILE TRI ski-bend

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

Lemondka .... pomiary PRO MISSILE TRI ski-bend

Postprzez NorbertoKot » 08-06-2015, 08:22

Witajcie.

Mam rower szosowy z rozmiarze ramy 58 i wzrost 188 cm .... niby wszystko pasuje ale nie do końca ...
Mam problem z lemondką a właściwie jej długością i położeniem gąbek ....

Tymczasowo mam lemondkę z Decathlonu ale jest ona dla mnie za krótka i gąbki leżą "za daleko".
A dokładnie: do zagięcia ma 23 cm ... a całość 30cm

Czy posiada ktoś z Was np. lemondkę PRO MISSILE TRI i mógłby ją pomierzyć w następujący sposób tj.
1) długość do zgięcia
2) całkowita długość
3) czy można swobodnie regulować położenie "gąbek" w tył/przód i czy np. da radę "cofnać" z stosunku do barnaka o 4-6 cm?
4) czy można swobodnie regulować położenie "gąbek" lewo/prawo ?

ew. inną lemondkę o podobnym kształcie tj. ski-bend.

Dodam, że sztycę już odwróciłem i siodełko lekko przysunąłem do kiery ale to jeszcze za mało .....

Norbert
NorbertoKot

Re: Lemondka .... pomiary PRO MISSILE TRI ski-bend

Postprzez m_kempa » 11-06-2015, 10:05

cześć

właśnie otrzymałem BBB Aerobase BHB-52, jeśli interesują Cię jakieś konkretne jej wymiary do daj znać;
na mojej subiektywnej opinii nie radzę polegać, po pierwsze założę to coś pewnie za pół roku, po drugie mało się bujam, po trzecie nie mam porównania

m_kempa@wp.pl
m_kempa

Re: Lemondka .... pomiary PRO MISSILE TRI ski-bend

Postprzez FAM » 28-06-2015, 11:02

Podeślij jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wygląda, ew jaką masz pozycję - częstym błędem jest kierownica położona zbyt nisko.

Ja "przerabiając moją szosę pod tri skróciłem mostek, podniosłem go na maksa na podkładkach - z tym, że mam fajną kierę czasową z przystawką Zippa co pozwoliło mi jeszcze podnieść lemondkę względem kierownicy o 2,5cm (więc pozycja poszła sporo w górę) na ogół jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to w grę wchodzi odwrócenie mostka by był w górę :)

Ma być komfortowo - trudno znaleźć kompromis pomiędzy pozycją pod triathlon a szosową.
FAM

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych