kalendarz triathlon

[PORTAL][Badania] Profil intensywności podczas triathlonu na długim dystansie w odniesieniu do testów i wydajności zawodników.

W tym dziale znajdują się tematy na temat badań naukowych.

[PORTAL][Badania] Profil intensywności podczas triathlonu na długim dystansie w odniesieniu do testów i wydajności zawodników.

Postprzez foka » 10-02-2015, 15:30

To jest zajawka artykułu opublikowanego na portalu xTRI.pl. Czytaj artykuł: [PORTAL][Badania] Profil intensywności podczas triathlonu na długim dystansie w odniesieniu do testów i wydajności zawodników., którego autorem/ką jest aleksandra-sypniewska

Przedstawiamy kolejne badania naukowe, które będą prawdziwą gratką dla zawodników i trenerów lubiących analizy, zwłaszcza te oparte na pomiarze tętna, oraz dla osób lubiących czytania - tego będzie sporo!

Grupa naukowców z Hiszpanii opublikowała artykuł powstały na podstawie badań nad zmiennością HR podczas triathlonu na dystansie IM. Wyniki, skorelowane zostały z wynikami testów laboratoryjnych tychże sportowców. Naukowcy podeszli do zagadnienia z dużym zaangażowaniem i krytycyzmem wobec własnych wniosków.

naukowo o triathlonie na FB.jpg
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
Avatar użytkownika
foka
Admin
 
Posty: 3775
Dołączył(a): 02-06-2010, 21:24
Lokalizacja: Poznań

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

Avatar użytkownika
xTRI.pl Pro
 

Powrót do Dyskusja na temat badań dotyczących treningu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości