kalendarz triathlon

Projekt 2020 – sub.02:20

W tym dziale znajdziesz dzienniki treningowe forumowiczów. Jeżeli chcesz założyć własny dziennik, przeczytaj temat z zasadami wewnątrz tego działu.
Regulamin działu Chcesz prowadzić własny dziennik treningowy na forum xTRI.pl? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Re: Projekt 2020 – sub.02:20

Postprzez weekendowy » 21-10-2019, 11:27

Pierwszy Tydzień wprowadzający z głowy….

4 x siłka [ mega domosy….ale temat opanowany]

2 x po 2 h na rolce w Z-2 [ na drugiej sesji kilka wycieczek do Z-4-5]

1 x kross czyli pętla 5 km…. Hr wyższe od normy sezonowej o ok 12 oczek ale za to czuć że noga odpoczęła bo siła solidna….
weekendowy

Postprzez weekendowy » 22-10-2019, 11:35

Tydzień II wprowadzenie …
W tym tygodniu zaplanowałem naukę ramp testu… Na poniedziałek przypadła pierwsza próba z testem wklepanym z ręki w garminie.
Próba zdecydowanie udana chociaż na końcówce jakoś się pogubiłem z tym cholernym zakresem na edku. W piątek będzie drugie podejście ale już na TrainerRoad….
Jeżeli chodzi o sedno sprawy czyli MOC to wynik zdecydowanie powyżej oczekiwań…w sezonie jeździłem na FTP 235. 217 wat wystarczało mi do kręcenia na ćwiartce okolic +/- 37 km/h. W lutym tego roku czyli w okresie rozbudowy ten sam test dał wynik FTP 247 ale niestety w chwycie górnym co zdecydowanie ma się nijak do pozycji TT.
W poniedziałek test dał mi wynik FTP na poziomie 231 wat w pozycji docelowej TT czyli po wielu modyfikacjach i deplasowaniach testowanych w lecie…
Od przyszłego tygodnia ruszam pełną parą z 10 tygodniowym okresem przygotowawczym pod 6 miesięczny plan do olimpijki z TrainingPeaks .
Pierwszych 6 tygodni będę realizował plan TR Sweet Spot Base vol I. Przez kolejne cztery tygodnie zdecydowanie zwiększam intensywność biegania więc żeby nie powtórzyć sytuacji z zeszłego roku z brakiem siły to ostatnie cztery tygodnie rower polecę Traditional Base vol II gdzie zwiększam objętość ale spada intensywność więc organizm powinien to ogarnąć…
weekendowy

Postprzez weekendowy » 06-11-2019, 10:08

weekendowy

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Dzienniki triathlonowe