kalendarz triathlon

[Dziennik treningowy] Maciej z NT < 2:30 1/4 only

W tym dziale znajdziesz dzienniki treningowe forumowiczów. Jeżeli chcesz założyć własny dziennik, przeczytaj temat z zasadami wewnątrz tego działu.
Regulamin działu Chcesz prowadzić własny dziennik treningowy na forum xTRI.pl? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Re: [Dziennik treningowy] Maciej z NT < 2:30 1/4 only

Postprzez Maciej z NT » 09-07-2019, 09:52

Dzięki tri koledzy za wsparcie w temacie oreo.

Niestety kol. Szajba miał rację - to nie strój - to maciek z Maćka wyłazi. Rozpocząłem plan od tyłu zgubić maćka. Znaczy będzie wolne truchtanie :(

U Willego się poszczęściło i zamienił dysk na maszynkę do sandwichy - i zdecydowanie chudszy i niżej siedzi. Dołożę Cię do mojego zestawienia.

Trochę pogrzebię z tymi tematami:

https://primocycles.co.uk/2017/11/30/pr ... ng-mantis/

Za tydzień mam ostatnio start w sezonie Tri w Kiekrzu - dystans historyczny - taka próba bez napinki - efekt przejściowy czy stać mnie na 1/2 w 2020
Załączniki
Clipboard02.jpg
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez karolman » 09-07-2019, 10:13

Maciek, że Ty się jeszcze zastanawiasz... Na połówce jest najlepsza zabawa, a widok wspólnie cierpiących delikwentów niezapomniany :D
karolman

Postprzez PiotrS » 09-07-2019, 12:52

Willi też ma za duży rower tak jak prawie wszyscy. Czemu tak jest?
Jedna z lepszych pozycji Frooma albo Wigginsa ?.
Wili doszedł do granicy możliwości, gdyby rozmiar był mniejszy miałbym lepiej.
Obrazek
Kolano w najwyższym położeniu styka się (wysokość) z łokciami !!!
No a linie pleców :).

U mnie to samo, czasówka za duża, sprzedać żal bo co można kupić w tej cenie ???

Willi siedziałem wczoraj i kręciłem czasówkę (prawie cały czas kręcę, zmieniam). O ile szosy mam ustawione i dostrzegam, że staję się bardziej mobilny/gibki, to z czasówką się nie lubimy. Kręciłem i doszedłem do wniosku, że można jeszcze niżej.
Negatywny mostek na minus 20 stopni załatwia sprawę. Nie wiem jak u Ciebie Willi, czy da się coś takiego zrobić.
Jeśli nie to zostaje Ci myk z rurkami pod kierownicą :). I krótkim mostkiem, głupio to będzie wyglądać ale będzie.
PiotrS

Postprzez Szajba » 09-07-2019, 18:45

Maciej z NT napisał(a):Niestety kol. Szajba miał rację - to nie strój - to maciek z Maćka wyłazi. Rozpocząłem plan od tyłu zgubić maćka. Znaczy będzie wolne truchtanie :(

Niepotrzebnie bierzesz to do siebie. Bylem niedożywiony i złośliwy :D
Szajba

Postprzez Willi » 09-07-2019, 19:06

Ja jestem już zadowolony, mam jeszcze z 3cm do opuszczenia lemondek, problem z kierownicą rozwiązałem kupując kierownicę z opuszczonymi chwytami takie wąsy. W całość wpasowało jeszcze torpedo i jestem kontent. @PiotrS szukam pozycji do całego i powiem jest chyba optymalnie.
Załączniki
Zrzut ekranu 2019-07-9 o 20.05.03.png
Willi

Postprzez Maciej z NT » 09-07-2019, 21:26

Niepotrzebnie bierzesz to do siebie. Bylem niedożywiony i złośliwy :D[/quote]

Mamy bliźniacze tematy robiłem 5 lat w Skandynawii, zapach kiełbasy myśliwskiej, słoiki z bigosem oraz miód robił furorę o znajomych na Seelandii. Wymieniałem to na hakket af torsk z ich musztardą z darmowym spaniem w różnych miejscach na Strandvejen(152) Teraz robię w niemieckim korpo i nadal bigos otwiera niewidoczne granice ;-)
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez PiotrS » 10-07-2019, 07:57

Willi napisał(a):Ja jestem już zadowolony, mam jeszcze z 3cm do opuszczenia lemondek, problem z kierownicą rozwiązałem kupując kierownicę z opuszczonymi chwytami takie wąsy. W całość wpasowało jeszcze torpedo i jestem kontent. @PiotrS szukam pozycji do całego i powiem jest chyba optymalnie.

Fajnie. Ja mam już dość szpeju, podjąłem decyzję, że nic już poważnego nie kupię :) bo...
Po Bydgoszczy szedłem i patrzyłem na rowery w strefie zmian, (nie to żebym zazdrościł), na pełne koła, profile i te cuda, zapamiętywałem numery startowe a potem spojrzałem na wyniki i okazało się, że mało który kosmiczny rower wraz ze swoim Panem był z przodu.
Wróciłem do domu i zdjąłem z czasówki lekkie koła i założyłem zwykłe P4 :). Rower sam nie jedzie,
PiotrS

Postprzez Maciej z NT » 26-07-2019, 13:08

Trochę mnie nie było.

Triathlon Kiekrz odbył się bez mojego upodlenia. Niestety zawaliłem sprawy organizacyjne.

Pojechałem na kemping przewymiarowaną przyczepą i bałem się wbijać w okolice Poznania na jeden dzień zabawy.

Zostałem dłużej na kempingu - niestety nie jest to wypoczynek dla mnie. Byłem w Pszczewie piękne czyste jezioro, trochę popływałem OW oraz wędkowałem.

Wróciłem do treningów rowerowych i lekkiego biegania.

Prawdopodobnie zakończyłem sezon więc trenuje dla podtrzymania oraz z przyjemności.
Załączniki
IMG_3399.JPG
a.jpg
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez Maciej z NT » 30-07-2019, 13:33

Zakończenie sezonu startowego 2019

Kilka słów po sezonie. Bez głębokiej analizy. Jak ogarnę matematykę to będą dane.
Cel niezrealizowany w 2019 przechodzi na następny rok. Zabrakło niewiele ale wynik to wynik.
Pływania w 2019 nie było, szybszego bieganie niestety też. Powód dość banalny się nie trenuje nie ma wyników. Co do roweru samymi chęciami i dobrymi treningami w październiku, listopadzie, grudniu 2018 formy do sierpnia 2019 nie dowożę. Za mocno po sezonie za słabo przed sezonem. Tej zimy nie uskuteczniłem też siłowni, słabe core i ręce. Jedynie co mi ratowało sprawę to sumienny fizjo i masaże.

Wychodzi na to że kolejny rok będę z Wami - przed chwilą zapisałem się na starty w 2020. Wynikło to z pobudek nigdy nie mów nigdy i po raz kolejny wybrałem Poznań oraz zagrania marketingowego orga na zniżki. Kupiłem wszystkie starty z serii TRI Tour. w pakiecie brązowym. I będę walczył tam w klasyfikacji !!! Jeszcze nie wiem czy wiekowej, wagowej czy szosowej. Będzie wynik znajdzie się klasyfikacja. Zakładam że wystąpi syndrom drugiego startu i polegnę Charzykowym - będzie wiało lub upał - więc radzę się nie zapisywać ;-)

Za tydzień wakacje w Chorwacji - znaczy popływamy tylko i po wakacjach prezentacja nowego planu treningowego ATP 2020.

Sprzętowo pomysł na SRAM ETAP w szosówce w czasówce napęd 1 x 11 umarł. Buty se muszę kupić od półtora roku nie miałem nowych butów. Okularki do pływania bez przebiegu ;-)
Załączniki
starty.jpg
kolarski.jpg
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Dzienniki triathlonowe