kalendarz triathlon

[30-31.05.2015] JBL Triathlon Sieraków (patronat medialny xTRI.pl)

W tym dziale znajdziesz tematy imprez należących do cyklu Enea Tri Tour 2015: JBL Triathlon Sieraków, Marbruk Triathlon Charzykowy, Triathlon Kołobrzeg, Triathlon Szczecin, Triathlon Bydgoszcz, Enea Challenge Poznań, Triathlon Stronie Śląskie, Triathlon Polska Bydgoszcz::Borówno oraz Prime Food Triathlon Przechlewo.

Re: [30-31.05.2015] JBL Triathlon Sieraków

Postprzez Arci » 04-06-2015, 14:34

Fajne porównanie. Dzięki Tomix. Nie twierdzę, że były gorsze warunki, tylko obawiam się, że coś jest nie tak. Na treningach wychodziło mi, że jeżdżę mocniej, a tu taki klaps. Trudno. Bieg lepszy zdecydowanie, choć podbiegi z plaży na pewno sprawę utrudniły i trasę raczej wydłużyły. Rower porównamy na innych zawodach.
Arci

Re: [30-31.05.2015] Triathlon Sieraków 2015

Postprzez robsohn » 04-06-2015, 14:49

Ja pojechałem rower wolniej niż w zeszłym roku, ale zrobiłem to świadomie. W zeszłym roku jeździłem za mocno na zawodach i odbijało się to na biegu. W Sierakowie rower gorzej o nie całe 5minut, ale urwałem 12 minut na biegu.

Zaskoczony jestem pływaniem. Płyneło mi się dużo lepiej i myślałem, że szybciej, ale wynik gorszy o minutę.
Robert
robsohn

Postprzez lszymanski » 08-06-2015, 09:50

Mój trzeci start w Sierakowie na dystansie 1/4 IM i moje plusy i minusy

Plusy (tych jest mnóstwo, więc mogę jakieś pominąć :) ):
+ strona internetowa (ogólnie za całość, od szaty graficznej, po aktualność informacji)
+ lokalizacja zawodów w Sierakowie (widać, że organizator i władze Sierakowa współpracują i chcą, by zawody triathlonowe były zawsze na najwyższym poziomie, a oprócz tego to: pływanie w czystym jeziorze, rower na doskonałym asfalcie, trudna ale ciekawa leśna trasa biegowa)
+ oznaczenie/wskaźniki miejsc (biuro zawodów, pasta party itp.) związanych z zawodami
+ sprawny odbiór pakietu startowego (w tym wydłużone godziny działania w piątek po telefonach od zawodników informujących o jakiś akcjach wypadkowych na A2)
+ pakiet startowy (w tym dobra graficznie i materiałowo koszulka, torba na pływalnię - materiałowo chińszczyzna, ale ma komorę na mokre ciuchy więc luz)
+ odprawa techniczna (powiedziane, wyświetlone dokładnie co i jak, przypomnienie poprzez ratowników WOPR/medycznych na początku o tym, że na pierwszym miejscu jest zdrowie)
+ możliwość wstawienia sprzętu do strefy zmian do późnych godzin wieczornych
+ wielka strefa zmian, dużo miejsca na rower, kosz
+ możliwość porannego sprawdzenia sprzętu w strefie zmian
+ pływanie puszczone falami (dobry pomysł z kolorowymi czepkami)
+ zabezpieczenie trasy pływackiej
+ wolontariusze pomagający wychodzić z wody
+ punkty odżywcze na trasie rowerowej (ilość punktów, wyposażenie punktów, i aktywność wolontariuszy)
+ serwis rowerowy na trasie
+ oznaczenie nierówności na trasie rowerowej, oznaczenie zakrętów
+ oznaczenie trasy biegowej, w tym wystających korzeni
+ punkty odżywcze na trasie biegowej
+ trybuny na mecie
+ projekt i wykonanie medalu
+ strefa finiszera :) (a tutaj placek, hamburger, lody, arbuz, woda, izo, piwo, baseny z zimną wodą (miodzio na zmęczone nogi), leżaki)
+ duża liczba atrakcji dla kibiców
+ konkretne expo
+ punkty gastronomiczne
+ sędziowie dający kary :)

Minusy (nie dotyczy organizacji zawodów):
- dziecinne i chamskie zachowanie zawodników na piątkowej odprawie. Panowie (w większości) i Panie, jeśli Was nie interesuje odprawa, to nie przychodźcie i nie przeszkadzajcie innym. Organizator (Endusport, Jerzy Górski) przedstawiają szczegóły zawodów, tips&trick, na co uważać, a szlachta sobie wychodzi w trakcie. Jerzy Górski zwrócił na to uwagę, to później stali i patrzyli jak ciele w malowane wrota. Jak by to powiedzieć, "taki mamy klimat". Pewnie na odprawie "zagranicznej" wszyscy ci państwo, by siedzieli grzecznie do samego końca :)

Chciałem podziękować Organizatorom, Wolontariuszom, Sponsorom i innym osobom zaangażowanym w Triathlon Sieraków za tegoroczne zawody. A uczucie kiedy wbiegasz do strefy zmian po rowerze i słyszysz https://youtu.be/QVBAeS5t5nc jest niezapomniane :) Za rok z miłą chęcią wrócę po raz czwarty.
lszymanski

Postprzez kedziorg » 11-06-2015, 08:26

Czy już są może gdzieś fotki z xtri z Sierakowa?
kedziorg

Postprzez nat » 11-06-2015, 08:47

Pochwalę się wynikiem: 4:31 i gdybym o tym wiedział, to z pewnością bym urwał jeszcze te 2 minutki.

TOMIX, a jednak wynika z twoich grafów, że wiało mocniej o ok. 3km/h w tym roku. Dla mnie to różnica między 37 a 40 km/h :) Bo zrobiłem dokładnie taki sam wynik na rowerze (2:20) jak w 2014 i się zastanawiam dlaczego...

Co do serpentyny - jestem zdecydowanie za jej powrotem: i tak trzeba wbiec pod tę górę, a po serpentynie było łatwiej moim zdaniem!!! Organizator jej raczej nie przywróci, bo zyskał nowy dobry punkt dla kibiców :)
Ścigam się tylko ze sobą - i co roku wygrywam

IM - 9:47
1/2 IM - 4:31
21,1 km - 1:24
10 km - 39,10
nat

Postprzez foka » 11-06-2015, 10:12

kedziorg napisał(a):Czy już są może gdzieś fotki z xtri z Sierakowa?

prace trwają
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: [30-31.05.2015] JBL Triathlon Sieraków (patronat medialny xTRI.pl)

Postprzez kedziorg » 06-07-2015, 12:43

czy prace nad fotkami wciąż trwają? :-)
kedziorg

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy z cyklu Enea Tri Tour 2015 (patronat medialny xTRI.pl)