kalendarz triathlon

[21.06.2015] Triathlon Kołobrzeg (patronat medialny xTRI.pl)

W tym dziale znajdziesz tematy imprez należących do cyklu Enea Tri Tour 2015: JBL Triathlon Sieraków, Marbruk Triathlon Charzykowy, Triathlon Kołobrzeg, Triathlon Szczecin, Triathlon Bydgoszcz, Enea Challenge Poznań, Triathlon Stronie Śląskie, Triathlon Polska Bydgoszcz::Borówno oraz Prime Food Triathlon Przechlewo.

Re: [21.06.2015] Triathlon Kołobrzeg

Postprzez Wojt » 03-07-2015, 09:25

bartolini napisał(a):
Wojt napisał(a):- Bardzo ubogi poczęstunek w strefie finiszera był już wcześniej omawiany, to oczywiście wszyscy rozumiemy i na imprezach tej wielkości nikt nie wymaga kokosów, ale nie mogę zrozumieć sytuacji, kiedy nie mogłem się „dopchać” do kotła z ciepłą grochówką, bo kolejka młodzieży z obsługi była gigantyczna. (Oczywiście jestem sobie sam winien, że zawody ukończyłem, jako jeden z ostatnich zawodników)

- Wolontariusze stali na swoich stanowiskach od 7 rano, i pod koniec trasy rowerowej i biegowej ich koncentracja była już bardzo niewielka (komentarz taki jak wyżej, mogłem szybciej zasuwać)

Miałem tego nie komentować, ale zabrakło mi silnej woli.
Niefajnie, że ktoś mógł coś takiego napisać. Wolontariusze na pewno na ten posiłek zasłużyli, Ty niekoniecznie. Trzeba było sobie zrobić kanapki i się nie pchać. Albo przynajmniej kulturalnie poczekać, a w międzyczasie zagadać z młodzieżą i podziękować za to, że sponsorują Twoje hobby własną pracą i czasem. Wypominanie zmęczenia wolontariuszom oczywiście też bardzo słabe.

Witam.
Stwierdzenie, że ze względu na dalszą lokatę nie zasłużyłem na poczęstunek jest naprawdę, jak to określiłeś "BARDZO SŁABE" i mocno obraźliwe nie tylko dla mnie ale również dla wszystkich amatorów startujących na zawodach w Polsce.
- Chyba, że starty są dozwolone tylko dla zawodników reprezentujących „Wyższy dopuszczalny poziom”, to bardzo przepraszam i proszę o informacje, od jakiego wyniku lub czasu mogę startować?

Wzmianka o koncentracji Wolontariuszy - po tym jak prawie wjechałem na przejściu dla pierwszych w przechodnia, którego Wolontariusz nie zauważył – Moim skromnym zdaniem jest wyważona i bardzo taktowna.

Podsumowując i kończąc wątek:
– Kołobrzeg był w mojej bardzo skromnej karierze sportowej dopiero szóstym startem i może faktycznie nie powinienem i nie mam prawa z moim beznadziejnymi wynikami cokolwiek komentować???

- z drugiej strony, widzimy w naszym codziennym życiu tak dużo „bylejakości”, że bardzo trudno nie komentować zrobionych przez organizatora zawodów na „sztukę” – tym bardziej, że Kołobrzeg i pływanie w Bałtyku daje naprawdę niezapomniane przeżycia.

- i na koniec, czytam Wasze forum już dłuższy czas i żyłem w przekonaniu, że zawsze można się tutaj dowiedzieć czegoś nowego i liczyć na merytoryczną dyskusje – jestem bardzo niemile zaskoczony, że na moja wyważoną i uczciwą opinie - czytam bardzo personalne „wycieczki” i niezbyt grzeczne nawiązania.

Ze sportowym pozdrowieniem i aby żyło nam się spokojniej i zdrowiej pozdrawiam. :D
Wojtek.

P.S. mam nadzieje, że jeszcze raz będę mógł umieścić komentarz w tym wątku po tym jak otrzymam obiecany przez Organizatorów obiecany medal :) . Bo jak czytaliśmy wcześniej niektórzy z nas są bardzo małostkowi i zależy im na takich „pierdołach”.
Pozdrawiam.
Wojtek.
Wojt

Re: [21.06.2015] Triathlon Kołobrzeg (patronat medialny xTRI.pl)

Postprzez bartolini » 03-07-2015, 09:39

Poziom sportowy nie jest tematem mojej wypowiedzi. Wytknąłem brak szacunku dla wolontariuszy. Wolałbym, żeby grochówki nie starczyło dla zawodników niż dla wolontariuszy. Bo zawodnicy nie startują dla zupy natomiast dla wolontariuszy zawody trwają trzy razy dłużej niż dla zawodników i nie mają nic z tego, nawet marnych medali.
Następnym razem zgłoś się na zawody w charakterze wolontariusza. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.
bartolini

Re: [21.06.2015] Triathlon Kołobrzeg (patronat medialny xTRI.pl)

Postprzez Wojt » 03-07-2015, 10:16

bartolini napisał(a):Poziom sportowy nie jest tematem mojej wypowiedzi. Wytknąłem brak szacunku dla wolontariuszy. Wolałbym, żeby grochówki nie starczyło dla zawodników niż dla wolontariuszy. Bo zawodnicy nie startują dla zupy natomiast dla wolontariuszy zawody trwają trzy razy dłużej niż dla zawodników i nie mają nic z tego, nawet marnych medali.
Następnym razem zgłoś się na zawody w charakterze wolontariusza. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.

W moje karierze zawodowej organizowałem społecznie wiele imprez i dobrze znam prace Wolontariatu i naprawdę wiem, co to oznacza.

Jako organizator imprez wiem również, że jest wiele prozaicznych rozwiązań ułatwiającym życie uczestnikom i obsłudze, typu – dwie kolejki itp.…

Ja również „wytykam” cały czas zaniedbania organizatorów… i żal mi ludzi, którzy poświęcili swój czas w większości dla promocji Swojego miasta – a ktoś to normalnie spier…

Jeśli już wyjaśnialiśmy sobie nasze intencje i mogę startować (taka mała złośliwa dygresja :D :D :D ) – życzę Wszystkiego Dobrego i zapewne do zobaczenia w Poznaniu lub Gdyni :)

Ze sportowym pozdrowieniem i aby żyło nam się spokojniej i zdrowiej pozdrawiam.
Wojtek.
Wojt

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy z cyklu Enea Tri Tour 2015 (patronat medialny xTRI.pl)