kalendarz triathlon

Super League Triathlon Poznań 2018

Re: Super League Triathlon Poznań 2018

Postprzez qbs » 24-06-2019, 18:38

chooynia, nie dość, że 4 pętle to jeszcze na każdej zjazd nad Maltę. Słabe to jest, powinni dać opcję rezygnacji i zwrotu kasy jak znacząco zmieniają trasę
dobrzem, że przynajmniej pianki ( na tę chwilę) dozwolone :D
qbs

Postprzez Maciej z NT » 25-06-2019, 08:35

Do tej pory byłem fanem TRI w Poznaniu - myślałem że tylko ja byłem niezadowolony a tu Org wydał oświadczenie.
https://superleaguepoznan.com/pl/aktualnosci/

Ten zjazd na dół nad Maltę dla mnie będzie dużym spowalniaczem i dodatkowym ryzykiem na beczkach.

Dobrze że nie robię połówki ;-) Super wyników nie będzie ;-(
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez MateuszP » 25-06-2019, 09:15

Czy kogoś to jeszcze dziwi ? ;)

Jak dla mnie lipa bo przecież sporo ludzi się przygotowuje pod konkretną trasę itp. wiadomo jak ktoś w formie to po prostu cyferki będą inne.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
M- 3:13'34-Wawa 2013
HM- 1:29'13- Żywiec 2015
Standard- 2:30'53-Rawa Maz. 2015
Standard- 2:31'43-Pniewy 2015
http://www.wpfgrotterdam2021.com
MateuszP

Postprzez robertino » 25-06-2019, 10:15

no słabo. Przecież o remoncie autostrady wiedzieli nie od kilku tygodni, ale dłużej. Myślę, że zmiana trasy kolarskiej została celowo zatajona, żeby nie stracić chętnych do udziału w zawodach. Szkoda, bo wyniki będą nie do porównania z poprzednim rokiem. Zjazd na Maltę (trzykrotny w przypadku połówki) na pewno kilka minut będzie kosztował.
Czyli dobrze, że zdecydowałem się na inną imprezę w tym roku :p
Z drugiej strony...dla wszystkich trasa jest taka sama. Jak jest noga, to nie ma narzekania ;)
robertino

Postprzez qbs » 25-06-2019, 13:04

też mam wrażenie, że ukrywali to żeby utrzymać frekwencję. Trasa jak trasa, równa dla wszystkich, nie nastawiałem się na konkretny czas więc płakał nie będę. Ale wqrwia mnie olewanie zawodników i pisanie, że zmiana nie ma wpływu na komfort.
W sumie wybrałem Poznań tylko ze względu na tę szybką i komfortową trasę, gdyby nie to jechałbym do Susza albo Bydgoszczy, które sa wysoko oceniane a jeszcze nie miałem okazji startować.
qbs

Postprzez kajet » 25-06-2019, 13:13

Szkoda - z drugiej strony w Poznaniu zdaje się zawsze są jakieś zmiany trasy w ostatniej chwili, więc pytanie, czy zawodnicy powinni czuć się tacy zaskoczeni...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez Maciej z NT » 25-06-2019, 21:32

Zmianę wprowadzili 14 czerwca. Dla mnie kapryśnego cieniasa z NT który bije się z 2:30 dołożenie 2 km od oryginału plus w *uj zakrętów to nowe wyzwanie którego nie zaplanowałem. Niestety TRI Poznań nie będzie już mekką życiówek 2030 też będą grzebać obwodnicę POznania. Do tej pory nie rozumiem dlaczego nie biegamy dookoła Malty jak za starych czasów. Ale co tam w sobotę rano się stawię, standardowo 2 x w TOI TOI chyba że będę zamknięte to gdzieś w krzakach i do boju. 2:40 biorę jako nie porażkę. Od dzisiaj mój zespół psychologów tłumaczy mi zmianę wprowadzenia zmiany. :)) :))
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez robertino » 25-06-2019, 22:22

;)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
robertino

Postprzez kajet » 26-06-2019, 07:40

Maciej z NT napisał(a):Zmianę wprowadzili 14 czerwca. Dla mnie kapryśnego cieniasa z NT który bije się z 2:30 dołożenie 2 km od oryginału plus w *uj zakrętów to nowe wyzwanie którego nie zaplanowałem. Niestety TRI Poznań nie będzie już mekką życiówek 2030 też będą grzebać obwodnicę POznania. Do tej pory nie rozumiem dlaczego nie biegamy dookoła Malty jak za starych czasów. Ale co tam w sobotę rano się stawię, standardowo 2 x w TOI TOI chyba że będę zamknięte to gdzieś w krzakach i do boju. 2:40 biorę jako nie porażkę. Od dzisiaj mój zespół psychologów tłumaczy mi zmianę wprowadzenia zmiany. :)) :))

Pamiętaj, czas do pobicia to 2:29:52 ;)
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
kajet

Postprzez Maciej z NT » 26-06-2019, 08:04

Záznamy v roce 2019 nebudou.

The Winner is ..... ;-)

Te 23 sekundy dla niektórych to 500+ =))
Załączniki
b.jpg
a.jpg
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez kajet » 26-06-2019, 11:51

o fuck, zapomniałem!

Tak w ogóle to jeśli nie zrobisz w ten weekend życiówki, to przyjedź do Strykowa - trasa jest naprawdę szybka (króciutkie dobiegi, nieduża strefa zmian, brak nawrotów).
kajet

Postprzez KamilN » 26-06-2019, 13:51

kajet napisał(a):
Maciej z NT napisał(a):Zmianę wprowadzili 14 czerwca. Dla mnie kapryśnego cieniasa z NT który bije się z 2:30 dołożenie 2 km od oryginału plus w *uj zakrętów to nowe wyzwanie którego nie zaplanowałem. Niestety TRI Poznań nie będzie już mekką życiówek 2030 też będą grzebać obwodnicę POznania. Do tej pory nie rozumiem dlaczego nie biegamy dookoła Malty jak za starych czasów. Ale co tam w sobotę rano się stawię, standardowo 2 x w TOI TOI chyba że będę zamknięte to gdzieś w krzakach i do boju. 2:40 biorę jako nie porażkę. Od dzisiaj mój zespół psychologów tłumaczy mi zmianę wprowadzenia zmiany. :)) :))

Pamiętaj, czas do pobicia to 2:29:52 ;)

Nie nie, 2:19:54 z pływaniem bez pianek ;) B-)
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
KamilN

Postprzez Ariel » 26-06-2019, 21:50

Ja tam będę na 1/2 i tak życiówki nie planuję więc walić to :-) ma być 37 stopni zmieniona trasa i pewno bez pianek więc czas będzie czymś ostatnim na co będę patrzył

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ariel

Postprzez Maciej z NT » 30-06-2019, 15:21

Ariel napisał(a):Ja tam będę na 1/2 i tak życiówki nie planuję więc walić to :-) ma być 37 stopni zmieniona trasa i pewno bez pianek więc czas będzie czymś ostatnim na co będę patrzył

I tu kolego Ariel z tą życiówką się pomyliłeś ;-) Tylko kilku nie złamało 5 godzin ;-)

Jako założyciel posta w 2018 wydaje mi się że mam prawo coś o Tri w Poznaniu napisać co tam o 1/4 bo o 1/8 i 3/5 to zapewne koledzy z niedzieli.

Poznańska Ćwiara ad.2019

Moi prywatni kibice zawiedli mieli powody o tym później.

Pierwszy raz nie wiozłem roweru do strefy dzień wcześniej na plus dla orga.

Na minus orga że trzeba mieć fejsa bo tam info że można w piankach na www zero aktualności ;-(

Wyjazd o 7 rano w Poznaniu o 8 odbiór pakietu - torba - w miarę czad. Oklejanie roweru i do strefy - drugi czad bo strefa u góry.

Trzeci czad że beczka nie będzie przy strefie tylko u góry ale niby stromo i na małą trzeba zrzucić ;-0

Po "dobrej zmianie" próba poprawienia wyniku dystansu zeszła na drugi plan. Był to start A na miarę możliwości Macieja z NT.

O próbie sportowej to w moim dzienniku. A na ćwiartce nie można było się czego czepiać.

Rolling start ok - dystans pływania ok, krótkie strefy super, ta nieszczęsna trasa rowerowa można by to wcześniej wymyślić, biegowa jak rok temu (ciut krótsza). Pogoda dopisała był korzystny wiatr - ale w jedną stronę ;-) No był draft ja się nawet za sędziami wiozłem, nie szło się zmieścić na 2 pasmowej drodze przy zakrętach i na objazdówce przy Malcie.

Dzisiaj poczytałem na córki fejsie o nowej dobrej zmianie na 1/2 - no szkoda można było zaryzykować wejście do klubu <5:00 bez wysiłku ;-)
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez Ariel » 30-06-2019, 19:09

No wiesz chwalenie się czasem z Poznania jako życiówka na 1/2 to trochę nie bardzo :-)

Pomijając wszystkie za i przeciw i pogodę to z swojego startu zadowolony nie jestem. Strasznie słabo rower pojechałem - nie wiem czy zbyt asekuracyjnie czy poprostu noga coś nie dawała rady, a może trzeba iść na serwis roweru :-)

Ogółem impreza pomijając dystans skrócony to zwykła impreza, dobrze że dawali lód i brawo za pomysł żeby pakować w jednorazowe torebki po kilka kostek a nie całe paczki (oszczędności ale i wygodniej to pod strój włożyć)

Mi osobiście się nie podobała jedna rzecz - startował koleś z dzieckiem niepełnosprawnym (pływanie z pontonem, rower z przyczepką itd) i nie puścili go wcześniej. Jak ja odebrałem rower to dopiero oni kończyli trasę rowerową, zamykali stawkę. Na innych imprezach widziałem że puszczali osoby takie nawet przed pro.

Ariel

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017