kalendarz triathlon

Triathlon Bydgoszcz - Borówno 20.08.2017 , 1/2 , MP na pełnym

Re: Triathlon Bydgoszcz - Borówno 20.08.2017 , 1/2 , MP na pełnym

Postprzez MaciejM » 22-08-2017, 08:09

Dzięki.
Problem w tym, że początkowo trenowałem bieganie totalnie na sucho (nie ważne czy 10, czy 22 km wybiegania) i do tej pory ciężko mi się przestawić na spożywanie czegokolwiek.
Pracuję nad tym, ale nie zawsze wychodzi. W niedzielę miałem wrażenie, że może to się źle skończyć.
MaciejM

Postprzez carramba » 23-08-2017, 07:44

“Co można zrobić przez prawie 6 godzin, czyli o tym jak zostałem pół-Ironmanem”
6 godzin. Masa czasu. Można dojechać samochodem do Berlina. Można dolecieć na Teneryfę. Niejaki Remigiusz Mróz pewnie może napisać pół książki :-)
Można też wziąć głęboki wdech i pokonać 113km za pomocą swoich mięśni 
„No dobra, ale po co?” – jak zapytała żona gościa, który tłumaczył jej co robią ci wszyscy ludzie umęczający się w niedzielne popołudnie, w porze dobrej na spacer i lody.
Dobre pytanie.
5 lat temu stałem na starcie swoich pierwszych zawodów na 10km. Stało też tam 2 ludzi w koszulkach z napisem Finisher ½ Ironman – normalnie półbogowie ;-) Pobiegli 21km po przejechaniu 90km na rowerze? I jeszcze wcześniej przepłynęli 1,9km? Jednego dnia?! Kosmos!
1.9km w wodzie + 90km na rowerze + 21km biegu = ½ Ironman = 5000 spalonych kalorii = drugi i ostatni cel na ten sezon osiągnięty.
…and the Oscar goes to… moja najwspanialsza Żona, za wsparcie przed, w trakcie i po :-) Nie ma to jak połówka z Połówką :-)
P.S. Która połowa jest z żelaza – tego jeszcze nie wiem :-)
Szklana pułapka 2, scena na lotnisku, John McClane: “Jedno pytanie, Carmine: Co najpierw uruchamia detektory metali: twoja zakuta pała czy ołowiany tyłek?” :-)
P.S. 2: Słowo o organizacji: rewelacja!
- pływanie: piasek na plaży milutki, woda odpowiednio mokra :-) bojki widoczne, bajer z obieganiem balonu na plaży fajny
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna); ciekawe ile miałem km/h jadąc w dół z tej górki w Myślęcinku :-) zmierzył ktoś sobie? Ilość sędziów spora i wydawało mi się że wystarczająca
- bieg: trasa super, 7km mijało sprawnie, przyjemnie w cieniu, przelot przez Zawiszę i okolice mety bardzo regenerujący dzięki kibicom
- inne: wolontariusze zrobili mega robotę, zaangażowanie i podejście poziom „elite”, podawanie bidonów/bananów idealnie w tempo, gość odbierający rower, gość zdejmujący chip, no szacun i szapoba :-) Bufety na trasie i za metą: moim zdaniem nic więcej nie trzeba, był wypas. Koszulka: to że jest dawana za metą to jest świetny pomysł, ma się wrażenie, że się faktycznie na nią zasłużyło :-) jedyny minusik – brak oznaczeń dystansu na niej; dobra koncepcja z długim rękawkiem.
carramba

Postprzez Fieldy » 23-08-2017, 08:08

carramba napisał(a):
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna); ciekawe ile miałem km/h jadąc w dół z tej górki w Myślęcinku :-) zmierzył ktoś sobie? Ilość sędziów spora i wydawało mi się że wystarczająca

Hej, gratuluję startu.
ad1. sarna - do dziś się zastanawiam czy ktoś ze startujących w nią nie przywalił, przysiągł bym, że na pierwszym okrążeniu jej nie widziałem, na drugim tuż obok stał oparty o drzewo rower... :/
ad2. właśnie sprawdziłem z ciekawości, Vmax na zjeździe to skromne 62,9 km/h.

Zawody świetne, lubię tu startować. Niestety dużo za mocno zacząłem bieg, to w połączeniu z problemami żołądkowymi sprawiło że wynik dużo daleko od celu. :/
Fieldy

Postprzez kajet » 23-08-2017, 08:28

U mnie na zjeździe bodaj 57 km/h. Bez pedałowania. W sumie teraz żałuję, że nie dokręcałem, tylko dawałem nogom odpocząć. Aczkolwiek byłem tak wyłożony na kierownicy, że dużo bym nie dokręcił.
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez garbinet » 03-09-2017, 09:11

Fieldy napisał(a):
carramba napisał(a):
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna);

Hej, gratuluję startu.
ad1. sarna - do dziś się zastanawiam czy ktoś ze startujących w nią nie przywalił, przysiągł bym, że na pierwszym okrążeniu jej nie widziałem, na drugim tuż obok stał oparty o drzewo rower... :/
:/

Potwierdzam, to była mała sarna :ymsigh: ale również zauważyłem ją dopiero na drugim okrążeniu, więc coś się musiało stać w międzyczasie. Dla mnie organizacja w Borównie była super, niczego nie brakowało, naprawdę. U mnie wszystko, ale to totalnie wszystko zagrało w tym roku. w 2016 chyba pogoda mnie dobiła na dzień dobry, a później straszne problemy żołądkowe, co skończyło się na mecie wynikiem 6:02. W tym roku poszło tak jak trzeba, tzn ciało dawało z siebie sporo, ale na rowerze czułem lekki zapas jeszcze. Po zeszłorocznych przebojach brzusznych na bieganiu nie chciałem jednak zbyt mocno dociskać korby. Poza tym wyłączył mi się zegarek po wyjściu z T1 i nie wiedziałem jaki jest łączny czas ;] na mecie przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem 5:03 ;) Plany treningowe miałem z książki Matta Fitzgeralda, którą serdecznie polecam ;]
garbinet

Postprzez Czeskom » 03-09-2017, 11:39

Progres 1h!
Graty!
Teraz musisz ostro zasuwać żeby zachować liniowy postęp ;)
Czeskom

Postprzez kajet » 30-10-2017, 18:50

@garbinet @carramba @Fieldy @supermario @MaciejM @lorak
Zagłosowałem, zachęcam.
http://<url:error!>/rss/aktual ... -2017-roku
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
kajet

Postprzez kajet » 30-10-2017, 20:47

kajet napisał(a):@garbinet @carramba @Fieldy @supermario @MaciejM @lorak
Zagłosowałem, zachęcam.

Forum Xtri popsuło link, wklejam raz jeszcze, może tak zadziała.
kajet

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017