kalendarz triathlon

Garmin Iron Triathlon ŚLESIN 04.06.2017

Re: Garmin Iron Triathlon ŚLESIN 04.06.2017

Postprzez robin_ldz » 05-06-2017, 10:58

Jeśli to było przed wiaduktem, to chyba nie byłeś jedynym nieszczęśnikiem. Widziałem gościa tam leżącego, otoczonego przez ratowników, ale koledzy mi mówili że skończył zawody. Choć nie chce mi się w to wierzyć... Wracaj do zdrowia i równowagi.

Też miałem przygodę na rowerze. Szczęśliwie, bez poważnych konsekwencji. Na 36 czy 38 km. Drę mordę "lewa", wtem jakiś as odbija w lewą... szybka ewakuacja na pobocze, przedni hampel w użyciu i wizja lotu przez kierę. Na szczęście dupsko za siodło zniwelowało ryzyko. Dobrze, że obaj ukończyliśmy.

Jak oceniacie trasę kolarską? Chodzi mi o jej trudność. Mam małe doświadczenie, więc chętnie porównam ze swoimi przemyśleniami.
You'll Never Walk Alone
robin_ldz

Postprzez robertino » 05-06-2017, 11:11

dzięki wszystkim. Przy mnie ratownicy też byli. Najpierw straż pożarna (2 panie), potem podjechała karetka. Trochę tam leżałem, z wody wyszedłem chyba 12ty, więc większość przejeżdżających mogła mnie podziwiać, co też robiła :)
Wyników nie ma na startlist, bo nie oddałem rzecz jasna chip'a. Pojechał ze mną do Konina.
No cóż, nauczka taka, że trzeba kupić kask z długim ogonem i gapić się przed siebie.
robertino

Postprzez Seb » 05-06-2017, 14:03

robin_ldz napisał(a):Jak oceniacie trasę kolarską? Chodzi mi o jej trudność. Mam małe doświadczenie, więc chętnie porównam ze swoimi przemyśleniami.

Tak jak pisałem wcześniej. Terenowa z gratisową opcją masażu. Mix asfaltu, kamyczków, dziur, progów, studzienek, pogubionych bidonów itd. Ogólnie dość szybka, ale pod warunkiem, że masz sponsora na koła. Dla kogoś kto bawi się w ten sport za swoje to serce boli jak po niej mkniesz.
Seb

Postprzez Ariel » 08-06-2017, 20:31

Panowie a kojarzycie jak startlist.pl robi z zdjęciami z imprez ? teraz pakiet z imprezy 45 zł - potem robią jakieś promo czy coś ? z dwie foty mi się podobają ale czy się opłaca płacić ;)
Ariel

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017