kalendarz triathlon

Garmin Iron Triathlon Płock 16.07.2017

Garmin Iron Triathlon Płock 16.07.2017

Postprzez Ariel » 01-06-2017, 13:10

Post dla imprezy w Płocku
jako ciekawostkę podam iż z mapki trasy wynika że będzie to ciężka impreza
http://irontriathlon.pl/triathlon-plock/trasa/
urodziłem się i wychowałęm w Płocku - jeśli tak będzie przebiegała trasa dobiegu do T1 to będzie niezła jazda :D
Ariel

Re: Garmin Iron Triathlon Płock 16.07.2017

Postprzez qba77 » 26-06-2017, 12:09

Ariel napisał(a):Post dla imprezy w Płocku
jako ciekawostkę podam iż z mapki trasy wynika że będzie to ciężka impreza
http://irontriathlon.pl/triathlon-plock/trasa/
urodziłem się i wychowałęm w Płocku - jeśli tak będzie przebiegała trasa dobiegu do T1 to będzie niezła jazda :D

A powiesz coś wiecej o rowerowej (czy płaska i odkryta) i biegowej (asfalt czy kostka granitowa??

zf
1/4 IM Malbork 2:44:23
1/4 IM Mikołajki 2:34:12
1/2 IM Poznań 5:31:24
qba77

Postprzez Ariel » 26-06-2017, 18:34

qba77 napisał(a):
A powiesz coś wiecej o rowerowej (czy płaska i odkryta) i biegowej (asfalt czy kostka granitowa??
zf

Rower będzie ciekawy ;) nie jeździłem tam już kilka lat ale teraz się nie zmienił raczej
na początku po wyjeździe ze strefy jest słabo bo albo asfalt słaby, albo kocie główki - chyba że coś się zmieniło ;) ale to tak z 200m potem w miarę dobrze
gdzieś po 1km od strefy jest "parowa" czyli będzie zjazd i podjazd dość mocny, potem w miarę płasko wśród wiosek, następnie trochę pól - tam może wiać, a na koniec leśny odcinek ale w okolicach wisły więc też może powiewać
ta parowa to taki "kanion" - tutaj jest jego dolne wypłaszczenie https://goo.gl/maps/KsgU3GX1qbq zobacz sobe na zdjęciach jak to wygląda - sądzę że ludzie zapamiętają ten odcinek mocno
Ariel

Postprzez supermario » 16-07-2017, 19:32

I po garminie:)ktoś z Was startował?jesli tak to jakie wrażenia..?ja juz wróciłem i jestem zadowolony z imprezy..sportowo 31m w open i 7 w kat..jestem bardzo zadowolony bo dobrze się czułem na biegu...w miarę równo i mocno jak na mnie pobiegłem..co przy dzisiejszych warunkach nie było łatwe...trasa rowerowa bardzo fajna..profilem podobna do Brodnicy..choc chyba bardziej ostre zjazdy i podjazdy..ale ok 370m przewyższenia wyszło na ćwiartce...asfalt w miare dobry..wszystkie miejsca niebezpieczne oznaczone..mogło być troszke ciasno szczególnie dla tych którzy wyszli póżniej z wody i dogonili niektórych z 1/8..trasa biegowa też do łatwych nie należała..w wiekszości na pętli to lekkie podbiegi i zbiegi...troszkę ciasno...troszke bruku...za to w centrum bardzo duzo kibiców..fajnie sie biegało przy dopingu..no i pływanie...juz nie będę opisywał tej wspinaczki do t1..:)bo to akurat wszyscy mieli równo:)było to coś innego:)ale jakośc wody w zbiorniku to jakieś nieporozumienie..dosyć że kompletnie nic nie było widac to ilość wodorostów i innej wodnej roslinności skutecznie hamowały pływanie...zwykle nie narzekam na takie rzeczy bo wszyscy maja to samo..ale to zielsko w wodzie było niebezpieczne..naprawdę ciężko mi sie płynęło..
strefa finishera tradycyjnie zorganizowana bardzo dobrze...organizacyjnie w miare poukładane..
Podsumowując...imprezie dałbym szkolna szóstkę:)ale jakosc wody nieznacznie obniża moją ocene:)reszta naprawdę bez zastrzeżeń..jeżeli bedzie w następnym sezonie to zawody oczywiście gorąco polecam:)
Fight and never give up!!!
supermario

Postprzez Ariel » 16-07-2017, 21:38

no mnie podbieg troszkę zmęczył ;)
pływanie - ten zbiornik się nie nadaje do takiej ilości ludzi, w okolicy są lepsze jeziorka (jezioro Białe) ale to nie centrum miasta więc wiadomo ;)
podbieg do T1 - dla mnie masakra człapałem, może przez to że pływanie dość mocno zrobiłem
rower w miarę fajny - dość ciekawy bym powiedział ale nie najgorzej się jechało
bieganie - no tutaj dla mnie masakra... umarłem i biegłem 46minut :( biorąc pod uwagę że to było 9,6km (wg mojego garmina) to już dawno tak słabo nie pobiegłem - muszę się mocno za bieganie zabrać bo dużo tracę
skończyłem 53 open - 11 w M30
Ariel

Postprzez PiotrS » 17-07-2017, 08:36

I po garminie Płock 29 open 8 w kat m40.
Pływanie - wlazłem do wody bez pianki, to był błąd :). bo takiej ilości wodorstów nie wiedziałem (podczas pływania), co głębiej zanurzyłem rękę to miałem ich całe płątaniny, marzyłem by się to skończyło...
Rada dla organizatorów, jeśli za rok te same miejsce, to musi to być początek czerwca, gdzieś w połowie czerwca nastepuje wzrost tych wodorostów.
T1 Fajnie, bez pianki, leciałem dość dobrze ale górka dla 90kg to jest problem, wylazłem z wody 107/152 :) więc było co wyprzedzać.
Za lewa wolna dziękuję :).
Rower to znów pogoń na maksa, które skończyło się na rondzie po podjeżdzie (4-6km) szlifem, małym i kontrolowanym co pozwoliło mi dokończyć zawody, rower prawie cały, czas roweru 24 czyli i tak nieźle jak na przygody, trasa wbrew pozorom trudna w/g mnie, choć dla mnei każda górka jest trudna.
Bieg, trasa kręta i trudna, i podbieg, i zakręt, i gorąc, i powolne umieranie na biegu, adrenalina puszczała powoli a kolano zaczeło boleć.

Draft, tych co mijałem z 1/8 to raczej tylko podgórkę się wieźli bo wiało z w kierunku nawrotu, Czołówka z naprzeciwka, pierwszych 8 jechało spoko, potem były "nieregulaminowe odstępy" ale to co się działo na końcówce, gdzie widziałem 1/4 to masakra. Przypomniała mi się rozmowa kilku kolarzy za jakiejś grupy kolraskiej "pojedziemy z nimi i trochę ich podciągniemy" myślałem, że żartują ale oni to naprawdę zrobili, ciagnąc za sobą spory peletonik, no to jest dla mnie szokujące. Domyślałam się, że druga pętla byla bardziej draftująca.
Wyniki na wstępnych byłem 33, usunięto 4 zawdoników przede mną, jedną dziewczynę pamiętam biegła jak zła, minęłam, mnie na 500 metrów przed metą, zniknęła z wyników końcowych. Widać, że organizatorzy odrobili lekcję ze Stężycy.Dobrze.
PiotrS

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017