kalendarz triathlon

Jaki klub dla młodziaka w okolicach Inowrocławia?

Wszystko związane z polskim multisportem oprócz zawodów. Kadra, zawodnicy, związek.

Jaki klub dla młodziaka w okolicach Inowrocławia?

Postprzez garenge » 20-10-2012, 09:26

Z tego co się orientuję to najbliżej Tri-sport Niemcz o którym ciężko cokolwiek znależć w necie i UAM Poznań. Bycie w klubie i nie trenowanie wspólnie z nimi mija się z celem, no chyba, że jest opcja, że trener daje Ci wskazówki treningowe i sam je wykonujesz. A więc?
garenge

Postprzez tsk86 » 20-10-2012, 09:57

Czesc,
najsensowniej bedzie jak dolaczy do jakiejs grupy plywackiej i bedzie plywal te 5-7x w tygodniu. Do tego delikatny ogolnorozwoj i trening biegowy/kolarski o natezeniu na tyle niewielkim, ze moze realizowac go sam. W tym wieku zdecydowaniej lepiej "zainwestowac" w plywanie (doprowadzic np do poziomu 4'15''/400m), na specjalistyczny trening triathlonowy przyjdzie jeszcze czas. A jak mu sie spodoba i zlapie bakcyla to mozna pomyslec o jakims klubie i szkoleniu stacjonarnym.

Oczywiscie to tak ogolnie, inaczej wyglada to w przypadku mlodzika ktory ma za soba 6 lat plywania a inaczej w przypadku dzieciaka ktory chce zaczac trenowac bo byl z tata na zawodach ;-)

* przeczytalem dla mlodzika :) Wiec dochodzi jeszcze jedna kluczowa zmienna - wiek.
pozdrawiam
Tomek Kowalski

http://trinergy.pl/
tsk86

Postprzez garenge » 20-10-2012, 10:23

Cześć, tak się składa, że podstawowke i gimnazjum spędziłem w sekcji pływackiej, ale, że dużo ważyłem to życiówka na basenie 4;45/400

Wiek 18 lat, w tym sezonie ukończyłem pierwszy HIM, Borówno 5;37;17. Pływanie kulało, bo wgl nie pływałem od lutego i to był błąd :D

W sekcji przyjmą mnie z otwartymi rękoma ;)
garenge

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Polska scena multisportowa