kalendarz triathlon

Licencje PZTri 2017

Wszystko związane z polskim multisportem oprócz zawodów. Kadra, zawodnicy, związek.

Re: Licencje PZTri 2017

Postprzez PiotrS » 13-06-2017, 19:47

Zapłacę za licencje nawet 300 stów na rok ale draftu ma nie być i wszystko ma być perfekcyjne, woda czysta a asfalt równy!

Mam płacić za co? Za to że jadę w zawodach gdzie wielu ma w dupie zasady i jedzie się po dziurach a w wodzie jest szkło?
Nic z tego, ograniczam ilość startów do sprawdzonych miejsc i tyle, dla mnie finalnie wyjdzie to samo ale dla tych co teraz liczą wpływy nie.
Głupi skok na kasę. Kiedyś związek lekkoatletyki też chciał wprowadzić licencje na biegi uliczne...

PZTRI chcecie kasę na szkolenie młodzieży? To nie w ten sposób, znajdźcie sobie sponsorów lub zróbcie to w inny sposób.
Chcecie więcej ludzi w TRI to nie kasujecie za startowanie, inny sposób znajdźcie,
Ja bym wskazał wiele ale Wy chcecie kasę to i ja za to chcę :) a zbiorę więcej kasy niż Wy z licencji.
Robiłem takie rzeczy już, dla mnie to jest żenada oraz pokazanie jaki to jestem słaby w organizowaniu.
Wiem, wiem za granicą wszyscy płacą i to więcej.Tylko bym sprawdził czy faktycznie wszyscy i czy więcej.

Dziś wiele firm nie ma takiej frekwencji jak rok temu, nie dziwi to nikogo, może moda minęła a może za drogo?
PiotrS

Re: Licencje PZTri 2017

Postprzez MateuszP » 13-06-2017, 20:50

No ciekawe czy organizatorzy by się posunęli do takich metod jak zabieranie licencji. Raczej, nie bo kara za drafting dotyczy pojedynczych i aktualnych zawodów. Był przypadek zakazu startów dla jednego delikwenta za bójkę na rowerze.
M- 3:13'34-Wawa 2013
HM- 1:29'13- Żywiec 2015
Standard- 2:30'53-Rawa Maz. 2015
Standard- 2:31'43-Pniewy 2015
http://www.wpfgrotterdam2021.com
MateuszP

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Polska scena multisportowa