kalendarz triathlon

czyściwo przemysłowe - czyli jakie?

O wszystkim i o niczym ;)

czyściwo przemysłowe - czyli jakie?

Postprzez Lomuwien » 29-07-2019, 15:00

Witam!
Muszę zrobić zamówienie do firmy - warsztatu samochodowego. Tylko że nigdy wcześniej nie miałem z takimi rzeczami do czynienia - a że na pewno zmieniamy dostawcę czyściwa przemysłowego, to trzeba wiedzieć co się kupuje.
Czytałem trochę na ten temat i na branżowych serwisach, i na stronach producentów - tyle że jak dotąd nie znalazłem pełnego, wyczerpującego wyjaśnienia wszystkich kwestii. Może tutaj znajdzie się ktoś, kto mi wszystko przystępnie wytłumaczy???
Lomuwien

Re: czyściwo przemysłowe - czyli jakie?

Postprzez Lomuwien » 05-08-2019, 08:05

[quote="Lomuwien"]Witam!
Muszę zrobić zamówienie do firmy - warsztatu samochodowego. Tylko że nigdy wcześniej nie miałem z takimi rzeczami do czynienia - a że na pewno zmieniamy dostawcę czyściwa przemysłowego, to trzeba wiedzieć co się kupuje.
Czytałem trochę na ten temat i na branżowych serwisach, i na stronach producentów - tyle że jak dotąd nie znalazłem pełnego, wyczerpującego wyjaśnienia wszystkich kwestii. Może tutaj znajdzie się ktoś, kto mi wszystko przystępnie wytłumaczy???[/quote]

Ponawiam apel L-)
Wprawdzie z https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiaza ... rzemysowe/ można się dowiedzieć całkiem sporo, ale to nadal za mało dla takiego laika i ifnoranta jak ja :-B No bo np. pod kategorię czyściwa przemysłowego podpadają tylko "szmaty i ścierki" do wycierania różnych powierzchni, czy specjalistyczna chemia też się pod to kwalifikuje??
Lomuwien

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)