kalendarz triathlon

naciągnięcia, zwichnięcia i skręcenia

O wszystkim i o niczym ;)

naciągnięcia, zwichnięcia i skręcenia

Postprzez Vildur » 01-08-2019, 09:48

Dla sportowca amatora takie drobne kontuzje to chleb powszedni - tylko że każdy kolejny uraz leczy się coraz dłużej i trochę mnie to niepokoi. Niby po wszystkim nie ma już śladu, ale wolę dmuchać na zimne i zacząć stosować jakieś środki profilaktyczne. A jestem pewien, że w sprzęcie dla sportowców znajdzie się parę użytecznych rzeczy.
Możecie mi coś polecić? Interesują mnie zwłaszcza rzeczy przydatne na kostki, kolana, łokcie nadgarstki... generalnie wszystko na stawy :ymdevil:
Vildur

Re: naciągnięcia, zwichnięcia i skręcenia

Postprzez Vildur » 05-08-2019, 10:39

[quote="Vildur"]Dla sportowca amatora takie drobne kontuzje to chleb powszedni - tylko że każdy kolejny uraz leczy się coraz dłużej i trochę mnie to niepokoi. Niby po wszystkim nie ma już śladu, ale wolę dmuchać na zimne i zacząć stosować jakieś środki profilaktyczne. A jestem pewien, że w sprzęcie dla sportowców znajdzie się parę użytecznych rzeczy.
Możecie mi coś polecić? Interesują mnie zwłaszcza rzeczy przydatne na kostki, kolana, łokcie nadgarstki... generalnie wszystko na stawy :ymdevil:[/quote]

Co powiecie na temat takich https://yellowsport.pl/bandaz-chlodzacy ... -3-2m.html bandaży chłodzących? Nigdy czegoś takiego na drobne urazy nie stosowałem, a z opisu wynikałoby że są bardzo użyteczne. Tylko że często teoria to jedno, a praktyka drugie - więc przyda mi się każda opinia o porada :ymhug: !
Vildur

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)