kalendarz triathlon

Grillowanie nowoczesne czy tradycyjne? :)

O wszystkim i o niczym ;)

Grillowanie nowoczesne czy tradycyjne? :)

Postprzez GolCloth » 09-08-2019, 11:03

Wypowiedzcie się :D Żeby była jasność: za tradycyjne uważamy to znane od pokoleń, czyli kiełbaski na ruszt, jakieś mięsko, do tego keczup i musztarda i można zajadać :D natomiast nowoczesne to bardziej wymyślne potrawy, z dodatkiem warzyw czy wręcz wegetariańskie. Które wolicie? A może macie jakiś inny podział? Ja przyznam szczerze, że wolę to tradycyjne, ale nie mogę odmówić sobie szczypty oryginalności - na stole zawsze stoją egzotyczne, ostre sosy i lekkie sałatki :)
GolCloth

Re: Grillowanie nowoczesne czy tradycyjne? :)

Postprzez GolCloth » 12-08-2019, 11:12

[quote="GolCloth"]Wypowiedzcie się :D Żeby była jasność: za tradycyjne uważamy to znane od pokoleń, czyli kiełbaski na ruszt, jakieś mięsko, do tego keczup i musztarda i można zajadać :D natomiast nowoczesne to bardziej wymyślne potrawy, z dodatkiem warzyw czy wręcz wegetariańskie. Które wolicie? A może macie jakiś inny podział? Ja przyznam szczerze, że wolę to tradycyjne, ale nie mogę odmówić sobie szczypty oryginalności - na stole zawsze stoją egzotyczne, ostre sosy https://deli-guru.com/ostre-sosy-najostrzejszy-sos/ i lekkie sałatki :)[/quote]
GolCloth

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)