kalendarz triathlon

Promocja sportu

O wszystkim i o niczym ;)

Promocja sportu

Postprzez dynastia » 23-08-2019, 08:44

Mój znajomy ma firmę, która zajmuje się sprowadzaniem - a niedługo także produkowaniem, jeśli wszystko pójdzie dobrze - sprzętu sportowego. Głównie różnego rodzaju strojów. W związku z tym planuje szerszą promocję marki: wszelkimi możliwymi sposobami, od różnych akcji na branżowych targach po sponsoring. No właśnie tu pojawia się problem - jak od strony formalnej wygląda promocja sportu?!? Trzeba się starać o jakieś pozwolenia, koncesje czy cokolwiek :-o ?
dynastia

Re: Promocja sportu

Postprzez dynastia » 26-08-2019, 09:49

AKTUALIZACJA
Dodam jeszcze w ramach doprecyzowania, że dopytuję o to bo słyszałem, że firmy bukmacharskie - nawet te legalne - muszą ostrożnie postępować ze sponsoringiem, żeby w żaden sposób nie promować przy okazji hazardu. Mam już wybranego wykonawcę na materiały reklamowe, na przykład firmowe stoiska podczas zawodów. Przekonała mnie lektrua http://eventlogistica.com/oferta/stoisk ... -wystawowe na temat tego, jak się buduje takie kioski. Tylko że dalej czekają na wytyczne, a ja czekam aż się wyjaśnią wszystkie prawne zawiłości... i nie ukrywam, że coraz bardziej mi to dokucza :-w
dynastia

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)