kalendarz triathlon

Promocja podczas zawodów

O wszystkim i o niczym ;)

Promocja podczas zawodów

Postprzez szerokie » 04-09-2019, 09:54

Moja firma została dumnym sponsorem lokalnego ośrodka sportu i rekreacji.
Oczywiście budowanie wizerunku to jedno, chodzi też o możliwość umieszczenia naszych reklam. O ile na obiektach sprawa jest jasna - będą banery na bandach, chorągiewki z logo przy wejściu itd. - tak pozostaje jeszcze kwestia, w jaki sposób promować się podczas zawodów, pikników rodzinnych oraz innych imprez terenowych?!? Na pewno będziemy potrzebowali czegoś zupełnie innego. Tylko czego dokładnie, macie jakieś pomysły?
szerokie

Re: Promocja podczas zawodów

Postprzez szerokie » 09-09-2019, 07:55

[quote="szerokie"]Moja firma została dumnym sponsorem lokalnego ośrodka sportu i rekreacji.
Oczywiście budowanie wizerunku to jedno, chodzi też o możliwość umieszczenia naszych reklam. O ile na obiektach sprawa jest jasna - będą banery na bandach, chorągiewki z logo przy wejściu itd. - tak pozostaje jeszcze kwestia, w jaki sposób promować się podczas zawodów, pikników rodzinnych oraz innych imprez terenowych?!? Na pewno będziemy potrzebowali czegoś zupełnie innego. Tylko czego dokładnie, macie jakieś pomysły?[/quote]

Główkowałem trochę przez weekend i pomyślałem, żeby iść dalej w kierunku dużych, fizycznych nośników reklamowych. Jak widzę po https://displayexpo.pl/oferta/druk-wiel ... -drukarnia druk wielkoformatowy daje mnóstwo ciekawych możliwości: banery, namioty, samochody sponsorskie, bramki... Grunt, żeby rozmiar był na tyle duży, żeby każdy kibic i uczestnik zobaczył nasze logo :-o
szerokie

Postprzez zafko » 22-11-2019, 13:47

Polecam serdecznie drukarnie we Wrocławiu http://www.ultimadruk.pl/ Sprawdzają się w każdej sytuacji. Jest to drukarnia offsetowa, z bardzo bogatą, i rozbudowana oferta dla klienta.
zafko

Postprzez matilde08 » 24-11-2019, 18:47

Promocja jest bardzo ważna i warto wykorzystywać jej formy zwłaszcza podczas takich wydarzeń, kiedy jest duży odbiór potencjalnych klientów.
matilde08

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)