kalendarz triathlon

dlaczego uprawiacie sport?

O wszystkim i o niczym ;)

dlaczego uprawiacie sport?

Postprzez hermez » 26-11-2019, 15:30

Ale tak szczerze - po co się z tym wszystkim męczyć?
Ja chciałam pracować nad sylwetką, podobać się innym - ale efekty nigdy nie utrzymywały się wystarczająco długo... pewnie trening miałam nieodpowiedni, bo całkowicie amatorsko, bez konsultacji z kimkolwiek... dlatego poważnie się zastanawiam się, czy swoich celów nie osiągnąć zupełnie inną drogą :-* A może mimo wszystko powinnam spróbować jeszcze raz i nie zmniejszać swojej aktywności sportowej :@) ?
hermez

Re: dlaczego uprawiacie sport?

Postprzez Eligiuszrat » 27-11-2019, 09:33

Szczerze? Z pasji i dla zdrowia :) uwielbiam czuc, że mój organizm działa bez zarzutu, a dzięki treningom mniej choruję i jestem sprawniejszy. A radość z dobiegnięcia na metę triathlonu nie może się równać z niczym innym. Dodatkowo regularne treningi pozwalają mi pozbyć się codziennego stresu związanego z prowadzeniem własnej firmy. Teraz opracowujemy nową kampanię reklamową, bo poprzednia nie zdawała egzaminu i drżę, czy przybędzie nam klientów.
Eligiuszrat

Postprzez Eligiuszrat » 28-11-2019, 13:56

[quote="Eligiuszrat"]Szczerze? Z pasji i dla zdrowia :) uwielbiam czuc, że mój organizm działa bez zarzutu, a dzięki treningom mniej choruję i jestem sprawniejszy. A radość z dobiegnięcia na metę triathlonu nie może się równać z niczym innym. Dodatkowo regularne treningi pozwalają mi pozbyć się codziennego stresu związanego z prowadzeniem własnej firmy. Teraz opracowujemy nową kampanię reklamową, bo poprzednia nie zdawała egzaminu i drżę, czy przybędzie nam klientów.[/quote]

Stawiamy teraz na outdoor http://warmax.org.pl/
Eligiuszrat

Postprzez consblognede71 » 28-11-2019, 14:20

consblognede71

Postprzez hermez » 29-11-2019, 08:56

A ja chyba zrobię sobie nietypowe postanowienie noworoczne - przestanę ćwiczyć, bo mam już tego po dziurki w nosie, a zamiast tego wybiorę się na jakieś specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej. Kliniki w rodzaju Dermedika http://www.dermedik.pl/ mają naprawdę dobrą ofertę w tym zakresie - i ja będę zadowolona, i w końcu dotrzymam jakiegoś postanowienia :ymdevil:
hermez

Postprzez korek28 » 12-12-2019, 16:02

Uprawiam sport, bo okazało się, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Mój organizm po ćwiczeniach zdecydowanie lepiej funkcjonuje i wbrew pozorom mam po nich znacznie więcej energii. To fajny sposób, żeby poznać nowych ludzi, a jednocześnie spędzić czas z samym sobą i zrobić dla siebie coś dobrego
korek28

Postprzez Sherlock » 19-03-2020, 11:33

Głównie dla utrzymania formy i poprawy sylwetki. Trenuję krav magę w szkole http://hagal.waw.pl/ i widzę niezłe efekty ćwiczeń ;)
Sherlock

Postprzez kebert » 22-03-2020, 13:14

Sport prócz wpływania na kondycję i sylwetkę, wpływa na lepsze samopoczucie.
kebert

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)