kalendarz triathlon

urządzam kuchnię w kawalerce

O wszystkim i o niczym ;)

urządzam kuchnię w kawalerce

Postprzez HigobaenKO » 26-02-2020, 09:34

I nie potrafię się zdecydować, z czego zrezygnować...
Bo pomieszczenie jest na tyle specyficzne, że nijak nie zmieści mi się komplet wyposażenia i mebli. A coś trzeba będzie przenieść, nie korzystać z czegoś w ogóle - tylko z czego? Na pewno muszę mieć zlew, kuchenkę gazową no i lodówko-zamrażarkę. I teraz wywalić z kuchni stół z krzesłami, czy jednak szafki na rozmaite przyrządy???
HigobaenKO

Re: urządzam kuchnię w kawalerce

Postprzez HigobaenKO » 02-03-2020, 08:21

[quote="HigobaenKO"]I nie potrafię się zdecydować, z czego zrezygnować...
Bo pomieszczenie jest na tyle specyficzne, że nijak nie zmieści mi się komplet wyposażenia i mebli. A coś trzeba będzie przenieść, nie korzystać z czegoś w ogóle - tylko z czego? Na pewno muszę mieć zlew, kuchenkę gazową no i lodówko-zamrażarkę. I teraz wywalić z kuchni stół z krzesłami, czy jednak szafki na rozmaite przyrządy???[/quote]
EDIT
Jak dobrze pójdzie, to nie będę musiał niczego przenosić, wyrzucać, zastawiać innych pomieszczeń. Na https://zbyszynskimeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/ mam świetną opcję zamówienia mebli według indywidualnych wymiarów i jak już się wszystko pomierzy, to da się kuchnię urządzić bez chodzenia na takie kompromisy :ymsmug:
HigobaenKO

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)