kalendarz triathlon

Co Wam przeszkadza w uprawianiu sportu?

O wszystkim i o niczym ;)

Co Wam przeszkadza w uprawianiu sportu?

Postprzez jamene » 13-03-2020, 11:28

Mi 2 rzeczy, poniekąd nawet zwiażane ze sobą:
- po pierwsze zdrowie. Jak sobie rozwaliłam kolano 10 lat temu, tak dalej chodzę z niesprawną nogą. Ot, lekarz uznał że skoro stawiam kroki to nie trzeba nic robić. Ale to, że przy bieganiu i innym mocniejszym obciążaniu kolano nie wytrzymuje, to już pikuś.
- pod drugie pieniądze. Gdyby mnie było stać, to wydałabym parędziesiąt tysięcy na operację i rehabilitację w jakiejś porządnej klinice. Ale że kontrahenci permanentnie zalegają, nie płacą w terminie albo próbują w ogóle się wymigać od płacenia, to ciągle mi brakuje $$$

Gdyby tak istniał sposób na usprawnienie całej tej windykacji :-\
jamene

Re: Co Wam przeszkadza w uprawianiu sportu?

Postprzez jamene » 20-03-2020, 09:33

[quote="jamene"]Mi 2 rzeczy, poniekąd nawet zwiażane ze sobą:
- po pierwsze zdrowie. Jak sobie rozwaliłam kolano 10 lat temu, tak dalej chodzę z niesprawną nogą. Ot, lekarz uznał że skoro stawiam kroki to nie trzeba nic robić. Ale to, że przy bieganiu i innym mocniejszym obciążaniu kolano nie wytrzymuje, to już pikuś.
- pod drugie pieniądze. Gdyby mnie było stać, to wydałabym parędziesiąt tysięcy na operację i rehabilitację w jakiejś porządnej klinice. Ale że kontrahenci permanentnie zalegają, nie płacą w terminie albo próbują w ogóle się wymigać od płacenia, to ciągle mi brakuje $$$

Gdyby tak istniał sposób na usprawnienie całej tej windykacji :-\[/quote]

Jak to dobrze czasami wyżalić się w internecie :ymhug:
Dzięki temu polecono mi http://smartdebt.pl/ dzięki czemu powinny skończyć się moje problemy z zaległymi fakturami... pod warunkiem tylko, że mój biznes przetrwa aktualny kryzys :|
jamene

Postprzez tamiamim » 26-03-2020, 15:16

Najgorzej jest na początku, trzeba przestawić organizm na ćwiczenia i aktywność.
tamiamim

Postprzez duttka » 07-04-2020, 19:17

Długie, ciężkie włosy! :D Nawet jak są spięte w kucyk:D

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)