kalendarz triathlon

nie mogę już startować :(

O wszystkim i o niczym ;)

nie mogę już startować :(

Postprzez seina » 20-03-2020, 15:03

A wszystko przez to, że kolano nadaje się jedynie do wymiany.
Niby daję radę chodzić, ale jak próbuję podbiegać to noga mi "ucieka" gdzieś na boki... Jeszcze czekam na dokładną diagnozę, pewnie skończy się na jakimś zerwaniu więzadeł. A to ładnych parę lat przerwy w aktywnym trybie życia! Wszystko mogłoby skończyć się inaczej, gdyby pierwsi lekarze: na pogotowiu, a potem ortopeda, mnie nie zlekceważyli =((
seina

Re: nie mogę już startować :(

Postprzez seina » 30-03-2020, 08:27

[quote="seina"]A wszystko przez to, że kolano nadaje się jedynie do wymiany.
Niby daję radę chodzić, ale jak próbuję podbiegać to noga mi "ucieka" gdzieś na boki... Jeszcze czekam na dokładną diagnozę, pewnie skończy się na jakimś zerwaniu więzadeł. A to ładnych parę lat przerwy w aktywnym trybie życia! Wszystko mogłoby skończyć się inaczej, gdyby pierwsi lekarze: na pogotowiu, a potem ortopeda, mnie nie zlekceważyli =(([/quote]

Ciekawe, czy po tylu latach mój przypadek nadaje się do sądu... pójdę z tym do http://prawapacjenta.org/odszkodowanie- ... -lekarski/ i zobaczę, co mi powiedzą specjalizujący się w takich sprawach prawnicy :-B A może zaproponujecie mi inne rozwiązanie???
seina

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)