Strona 1 z 1

Ubezpieczenie OC w ramach licencji

PostNapisane: 03-06-2018, 18:59
przez Ogut
Dzień dobry,
W ramach licencji podobno jest zawarte ubezpieczenie OC. Czy miał ktoś może okazję/konieczność skorzystać z tego? Czy uszkodzenie czyjegoś sprzętu w czasie treningu zostałoby objęte tym ubezpieczeniem?
Dziękuję za podpowiedzi.

Re: Ubezpieczenie OC w ramach licencji

PostNapisane: 11-10-2019, 11:29
przez apolloinvictus
Hmm ja szczerze mówiąc nie słyszałem o tym wczesniej, ale rozumiem, że sprawa jest niejasna, ponieważ jak to zwykle bywa zapisy w umowie są niejasne, dla ,bez urazy, przeciętnego kowalskiego. Sam nie lubię jak umowa jest skonstruowana w nieczytelny sposób, od razu mam uczucie jakby ktoś chciał mnie oszukać :/ dlatego mogę polecic ubezpieczenia w mtu, sam posiadam u nich ubezpieczenie i właśnie jedną z rzeczy, które mnie przekonały do wybrania ich ubezpieczenia były bardzo jasno określone warunki, w których odszkodowanie zostanie wypłacone. Także polecam znajomych to polece i wam , tutaj macie link https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/
to stronka z kalkulatorem, bardzo sprawnie działa, także zajmie wam to jedynie chwilkę, a już będziecie wiedzieć czy obecnie płacicie więcej czy mniej i będzie można się zastanowić co w takiej sytuacji zrobić. Ja już miałem okazję skorzystać z odszkodowania, wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze bez zbędnych formalności, a to się chwali (przynajmniej jak dla mnie :) )