kalendarz triathlon

Kona 2019

Wszelkiego rodzaju materiały np. ciekawostki sportowe lub motywacyjne filmiki.

Kona 2019

Postprzez Czeskom » 14-10-2019, 08:25

Bardzo krótko:
Jestem pod wrażeniem Janka
i
Jeszcze większym po przeczytaniu tego:
https://www.instagram.com/p/B3iy3h1HjNf ... HjCVrcTFAw
Czeskom

Re: Kona 2019

Postprzez Kazimierz » 16-10-2019, 19:07

Czeskom napisał(a):Bardzo krótko:
Jestem pod wrażeniem Janka
i
Jeszcze większym po przeczytaniu tego:
https://www.instagram.com/p/B3iy3h1HjNf ... HjCVrcTFAw

A co tam jest takiego napisane? bo przyznam że uczyłem się tylko rosyjskiego :)
Kazimierz

Postprzez Czeskom » 17-10-2019, 09:39

na szybko:
Kona nigdy nie zawodzi. Bardzo ciężki dzień dla mnie po tym jak czułam się wypruta i chciało mi się wymiotować ze względu na wirusa żołądkowego, którego złapałam kilka dni temu. Poddanie się nigdy nie wchodziło w grę więc wzięłam się w garść i dałam z siebie ile tylko miałam. Jest mi ok., tylko jestem zawiedziona, że nie mogłam pokazać dzisiaj swojej formy. Ale domyślam się, że każdy wytrzymałości owiec musi kiedyś doświadczyć jednego z tych upokarzających wyścigów, gdzie dzień dłuży się niesamowicie. Ból był prawdziwy, ale wsparcie, doping podczas wyścigu było jeszcze bardziej odczuwalne. Zdecydowanie czuję motto „Ohana” (dla Hawajczyków oznacza coś w rodzaju wspaniałej rodziny) triathlonowej rodziny tutaj. Bardzo dziękuję za wsparcie i doping i jestem pod wrażeniem @tri.anne.haug, @lucycharles93 i @sarah_stan_crowley (zawodniczki, które stanęły na podium). Słyszałam, że walka całego podium była bardzo inspirująca. I gratulacje dla @janfrodeno (zwycięzca i rekordzista wśród mężczyzn). Cieszę się Twoim sukcesem. Najlepszy w historii.
poprawcie jeżeli gdzieś źle zinterpretowałem.
To napisała zawodniczka, która przez ostatnie 4 lata wygrywała pełny dystans, a przez 5 lat 4 razy wygrała Mistrzostwa IM na połówce.
Mało o sobie, dużo wdzięczności dla kibiców i szacunku do rywalek, radość z samego udziału. Zdrowe przeżywanie niepowodzenia. Wzór!
Czeskom

Postprzez Kazimierz » 18-10-2019, 14:03

Dzięki
Kazimierz

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Multisportowe różności