kalendarz triathlon

Nowa książka "Trzy Mądre Małpy" - Łukasz Grass

Wszelkiego rodzaju materiały np. ciekawostki sportowe lub motywacyjne filmiki.

Postprzez Verona » 05-07-2012, 16:58

W weekend w Suszu trzeba będzie Łukasza podpytać :)
wezoddech.pl
tritrenuje.bloog.pl
tri-fun.pl
Verona

Postprzez Tomix » 12-07-2012, 23:01

Kupiłem w Suszu, obok Łukasz Grass rozdawał dedykację. O tej godzinie tłumów już nie było więc i jak sobie pozwoliłem na kilka słów z autorem. W zamian otrzymałem dedykację i życzenia powodzenia w debiucie. Dzień przed startem w hotelu w Iławie i tak nie mogłem zasnąć, wiec przeczytałem szybko. Książka, jest o życiu, ale świetnie przeplatana wątkami triathlonowymi. Dla kogoś, kto obserwuje poczynania Łukasza Grassa w jego poczynaniach w triathlonie nie będzie zaskoczeniem, może poza tym, że odkryje więcej drobiazgów i szczegółów. Wg mnie ciekawsze wątki to samo życie, chłopaka, który wyrwał się z niewielkiej miejscowości i żyje jak sporo ludzi w pogoni za sukcesem w Warszawie. W którymś momencie przychodzi opamiętanie i właśnie triathlon okazuje się świetnym lekarstwem. W jakimś stopniu musze przyznać się identyfikuję się trochę z tą sytuacją, moja historia jest bardzo podobna. Ale nie tylko moja, pewnie wielu ludzi, którzy z małych miasteczek docierają do stolicy w poszukiwaniu tego czegoś. Cześć jak znajduje lub zapędza się za daleko, trzeźwieje i stara się, się powracać i do ideałów z dzieciństwa, część ma to jeszcze przed sobą … Fajnie i szybko się czyta. Wątki triatlonowe opisane bardzo szczegółowo, więc i typowi sportowcy cos znajdą. Polecam jako przerywnik ciężkich treningów.
Tomix

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Multisportowe różności