kalendarz triathlon

Wyszukiwarka zawodów

Wszelkiego rodzaju materiały np. ciekawostki sportowe lub motywacyjne filmiki.

Wyszukiwarka zawodów

Postprzez ottovsky » 09-09-2013, 10:28

Cześć,

Mam nadzieję, że to odpowiedni dział na ten temat.

Od pewnego czasu mieszkam sobie zagranicą (Holandia, Rotterdam) i chciałbym w przyszłym roku wziąć udział w jakiś zawodach 1/2IM tutaj na miejscu. Problem w tym,że nie mogę znaleźć w internecie info o żadnych imprezach! Jedyne zawody IM, które znalazłem odbywają się w Amsterdamie za tydzień, a mnie docelowo interesuje coś w maju 2014...

Czy znacie jakąś zagraniczną stronę internetową, na której zebrane są (prawie) WSZYSTKIE zawody triathlonowe w danym kraju czy to tylko wymysł mojej wyobraźni...?

Pozdrawiam,
T.
ottovsky

Re: Wyszukiwarka zawodów

Postprzez bartolini » 09-09-2013, 10:52

Kompletnych kalendarzy pewnie nie ma nigdzie, bo nowe zawody pojawiają się bardzo dynamicznie i ciężko zapanować, żeby mieć w kalendarzu wszystkie imprezy. Więc tym bardziej nie ma jakiejś globalnej strony, prawdopodobnie trzeba w każdym kraju szukać kalendarzy i obcykać sobie, który jest najpełniejszy.

Niemniej spróbuj tutaj:

http://www.trimapper.com/tris_eu/index.htm?cntry=nl

Wyskakuje ~20 zawodów w Holandii, więc to już jest niezły punkt wyjścia. Nie wiem na ile jest to kompletna lista. W przypadku Polski na tej stronie jest ~10 zawodów - a dla porównania w kalendarzu xTRI mamy około 45 imprez triathlonowych.
bartolini

Re: Wyszukiwarka zawodów

Postprzez ottovsky » 10-09-2013, 13:42

Ok, dzięki. Zawsze to jakiś punkt zaczepienia. Niestety na podanej stronie nie ma zawodów w interesujących mnie terminach na interesujących mnie dystansach. Chyba najlepiej będzie jak zagadam na jakimś tutejszym forum triathlonowym.

Pozdrawiam,
T.
ottovsky

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Multisportowe różności