kalendarz triathlon

Dziennik treningowy w formie papierowej

Zadaj pytanie dotyczące konkretnego aspektu treningu lub podziel się swoja wiedzą z innymi!

Re: Dziennik treningowy w formie papierowej

Postprzez MateuszP » 03-11-2017, 07:10

120 napisał(a):U mnie sprawdza sie dzienniczek papierowy bardziej niż ten który już dwa razy próbowałem zacząć na forum.
Metoda na sukces to miejsce i dostępność: leży na półce w kibelku obok papieru :) jest też długopis 4 kolorowy.
Każdy kolor inna dyscyplina.
dzienniczek zrobiony z notesu w systemie tygodniowym bo kalendarze maja niestety miej miejsca w wekend a wtedy często wypadają wtedy 2 treningi.
Dzieki kolorom widać przegląd każdego tygodnia.
Waga uzupełniana co 2-3 dni tak jak tętno spoczynkowe bo nie zawsze pamietam rano. Ale treningi oposywane na bieżąco następnego dnia na porannym posiedzeniu.

Ja z kolei myślałem nad gotowym kalendarzem, ale jednak opcja własnego druku bardziej do mnie przemówiła. Ilość miejsca właściwie nieograniczona. Parę dni za mną. Na tym etapie w sumie sporo punktów które podałem są zbędne. Najwięcej i tak wnoszą własne uwagi. Niestety znów się pojawił ból jednej z nóg oraz kolan obu.

foka napisał(a):Dzienniki papierowe polecam ze względu na wartość sentymentalną, już podczas 3 sezonu powrót do dziennika z 1. jest przezabawny, a co dopiero po 10 latach ;).

Mam parę miesięcy zapisków z przygotowań do maratonu z 2013 roku. Faktycznie miło spojrzeć!
M- 3:13'34-Wawa 2013
HM- 1:29'13- Żywiec 2015
Standard- 2:30'53-Rawa Maz. 2015
Standard- 2:31'43-Pniewy 2015
http://www.wpfgrotterdam2021.com
MateuszP

Re: Dziennik treningowy w formie papierowej

Postprzez foka » 03-11-2017, 13:13

MateuszP napisał(a):
foka napisał(a):Dzienniki papierowe polecam ze względu na wartość sentymentalną, już podczas 3 sezonu powrót do dziennika z 1. jest przezabawny, a co dopiero po 10 latach ;).

Mam parę miesięcy zapisków z przygotowań do maratonu z 2013 roku. Faktycznie miło spojrzeć!

Ja mam dzienniki z lat 2000. Wtedy nie było tak naprawdę opcji na prowadzenie dziennika w necie, bo mało osób korzystało z elektroniki pozwalającej na zgrywanie treningów. Trzeba było wszystkie dane ręcznie spisywać do zeszytu lub kalendarza.

Pamiętam jak na jednym obozie mieliśmy wykład, że w dzienniku jest miejsce np na ocenę jakości stolca bo to ważna informacja.

Ja raczej zapisywałem: "trening dobry, wszystko boli, ale nie przypaliłem, X przypalił, ale jest parufką i go pojadę". Piękne czasy.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Trening triathlonowy