kalendarz triathlon

Trener triathlonu - zapraszam do współpracy

Zadaj pytanie dotyczące konkretnego aspektu treningu lub podziel się swoja wiedzą z innymi!

Re: Trener triathlonu - zapraszam do współpracy

Postprzez scott_mtb » 28-09-2019, 11:51

Czeskom napisał(a):Gratulacje! Imponujące wyniki, po takim udanym sezonie pewnie dołącza kolejni obiecujący zawodnicy.
Ja sie powoli zastanawiam nad trenerem, ale chyba potrzebuje kogoś na miejscu, kto nauczy mnie pływać ;)

Dzięki - dla mnie był to bardzo udany sezon - ciągłe zbieranie doświadczeń i poznawanie zawodników - wiadomo - nikt cudotwórcą nie jest i musi to być wspólna praca i trenera i zawodnika - jeśli do tego dodamy odrobinę szczęścia, nosa i przede wszystkim zdrowia, które umożliwi nam systematyczną realizację zadań to progres musi być :-) ...realizacja celów moich podopiecznych daje mi równie wielką satysfakcję i wiele emocji ... o ile nie większą niż własne cele i ich realizacja ;)
Ps...wiadomo - trener na miejscu szczególnie jeśli chodzi o pływanie jest nie do przebicia ,ale ilu ma taką możliwość?
2014 -1/4 Gołdap -2:15
2019-Olimpijka Olsztyn -2:14
2019 -1/2 Gołdap -4:31
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez Mac1 » 01-11-2019, 21:10

scott_mtb napisał(a):Witam - właśnie uzyskałem uprawnienia trenera triathlonu II klasy - po 7 latach w TRI a 13 w kolarstwie i bieganiu postanowiłem połączyć pasję zawodniczą z trenerską - mamy koniec sezonu a co za tym idzie nowe cele i plany z tym związane - moja oferta jest skierowana do początkujących jak i zaawansowanych Age Group chcących poprawić swoje wyniki - w nadchodzącym sezonie chcę nawiązać współpracę z max 10-12 osobami aby móc się im poświęcić w 100% a dobrze wiemy ile czasu wymaga porządne przygotowanie indywidualnego planu, ewentualne korekty i analiza wykonanych jednostek treningowych - nie wspomnę o kontakcie tel./e-mail - nie chcę iść na masę i naciągać dziesiątki osób odwalając sztukę - wychodzę z założenia ,że Twój sukces jest moim sukcesem a Twoja porażka moją osobistą dlatego daję z siebie 110% i tego samego oczekuję od zawodnika.
Na chwilę obecną zaufało mi 5 osób: dwie początkujące, jedna powracająca do TRI po dłuższej przerwie i 2 osoby z 5-cio letnim doświadczeniem i życiówkami na poziomie 2:15 na 1/4 i 4:35 na 1/2 mające w planie walkę o slota na 70.3 w AG.
Po więcej informacji zapraszam - tri.coach@onet.pl lub na priv facebookowy LANGE TRI COACH - chętnie porozmawiam o szczegółach .

Jak na 13 lat w kolarstwie i bieganiu oraz 7 w triathlonie to wyniki na olimpijce i 1/4 słabe.Mi wystarczylo 10 lat w pływaniu i kilka w triathlonie aby być dużo lepszym wiec może już także powinienem być trenerem :)
Mac1

Postprzez kajet » 02-11-2019, 08:39

Synek. Ty byś Scottowi mógł co najwyżej bidony płukać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wyszłem i poszłem na:
http://forum.triathlonlife.pl
kajet

Postprzez olesia » 02-11-2019, 09:00

kajet napisał(a):Synek. Ty byś Scottowi mógł co najwyżej bidony płukać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Z takim podejściem do ludzi i ciągłym obrażaniem daje głowę ze zawodnicy uciekliby od "trenera" po 1 dniu. :)
olesia

Postprzez lola » 02-11-2019, 20:26

I do tego zdaje sie ma problemy z czytaniem, bo to czasy to wyniki podopiecznych, a nie Scotta.
Zreszta, jakby wyniki wlasne decydowaly o tym, co trener moze zaoferowac.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Już mnie nie ma na xTRI. Czytam i piszę na http://forum.triathlonlife.pl
lola

Postprzez scott_mtb » 03-11-2019, 10:23

Mac1 napisał(a):
scott_mtb napisał(a):Witam - właśnie uzyskałem uprawnienia trenera triathlonu II klasy - po 7 latach w TRI a 13 w kolarstwie i bieganiu postanowiłem połączyć pasję zawodniczą z trenerską - mamy koniec sezonu a co za tym idzie nowe cele i plany z tym związane - moja oferta jest skierowana do początkujących jak i zaawansowanych Age Group chcących poprawić swoje wyniki - w nadchodzącym sezonie chcę nawiązać współpracę z max 10-12 osobami aby móc się im poświęcić w 100% a dobrze wiemy ile czasu wymaga porządne przygotowanie indywidualnego planu, ewentualne korekty i analiza wykonanych jednostek treningowych - nie wspomnę o kontakcie tel./e-mail - nie chcę iść na masę i naciągać dziesiątki osób odwalając sztukę - wychodzę z założenia ,że Twój sukces jest moim sukcesem a Twoja porażka moją osobistą dlatego daję z siebie 110% i tego samego oczekuję od zawodnika.
Na chwilę obecną zaufało mi 5 osób: dwie początkujące, jedna powracająca do TRI po dłuższej przerwie i 2 osoby z 5-cio letnim doświadczeniem i życiówkami na poziomie 2:15 na 1/4 i 4:35 na 1/2 mające w planie walkę o slota na 70.3 w AG.
Po więcej informacji zapraszam - tri.coach@onet.pl lub na priv facebookowy LANGE TRI COACH - chętnie porozmawiam o szczegółach .

Jak na 13 lat w kolarstwie i bieganiu oraz 7 w triathlonie to wyniki na olimpijce i 1/4 słabe.Mi wystarczylo 10 lat w pływaniu i kilka w triathlonie aby być dużo lepszym wiec może już także powinienem być trenerem :)

Jak dla mnie wystarczy w wieku 41lat - do tego w tym roku kwalifikacja na Mistrzostwa Świata w Nicei - spełnienie marzeń - może ty sie pochwalisz swoimi osiągnięciami bo ego masz rozdmuchane co najmniej jak mistrz Świata (nie obrażając nikogo), ale nie o tym mowa - nadal nie widzisz problemu w swoim zachowaniu na tym forum więc szkoda czasu... nie pozdrawiam i polecam naukę czytania ze zrozumieniem... do "bycia" trenerem same wyniki nie wystarczą a odrobina pokory się przydaje - dorośniesz to zrozumiesz...
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez Mac1 » 04-11-2019, 22:04

lola napisał(a):I do tego zdaje sie ma problemy z czytaniem, bo to czasy to wyniki podopiecznych, a nie Scotta.
Zreszta, jakby wyniki wlasne decydowaly o tym, co trener moze zaoferowac.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Scott ma u dołu każdej swojej wiadomosci podane te słabe czasy wiec skąd wiadomo ze to innych zawodników?
To ja mam problemy z czytaniem?
Mac1

Postprzez Mac1 » 04-11-2019, 22:21

scott_mtb napisał(a):
Mac1 napisał(a):

Jak dla mnie wystarczy w wieku 41lat - do tego w tym roku kwalifikacja na Mistrzostwa Świata w Nicei - spełnienie marzeń - może ty sie pochwalisz swoimi osiągnięciami bo ego masz rozdmuchane co najmniej jak mistrz Świata (nie obrażając nikogo), ale nie o tym mowa - nadal nie widzisz problemu w swoim zachowaniu na tym forum więc szkoda czasu... nie pozdrawiam i polecam naukę czytania ze zrozumieniem... do "bycia" trenerem same wyniki nie wystarczą a odrobina pokory się przydaje - dorośniesz to zrozumiesz...

Rozumiem,w tym wieku trudno mieć jakieś poważne ambicje.Nie zamierzam się ujawniać bo chętnie byście mnie zlinczowali.Wystarczy mi to ze na zawodach i tak zawsze będę przed tobą.Pod swoimi wiadomościami masz wypisane jakieś słabe
czasy?Co tutaj zle czytam?
Mac1

Postprzez scott_mtb » 05-11-2019, 10:32

...typowe gówniarskie zachowanie anonimowego hejtera w sieci - "wszyscy są słabi i starzy a ja jestem gość" =)) ... szkoda czasu na tą twoją gównoburzę która chyba jest jedynym celem twojej obecności na tym forum ...
Ps. twój ambitny cel - "wystarczy,że na zawodach zawsze będę przed tobą" =))
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez robertino » 05-11-2019, 12:18

Mac1 napisał(a):Rozumiem,w tym wieku trudno mieć jakieś poważne ambicje.Nie zamierzam się ujawniać bo chętnie byście mnie zlinczowali.Wystarczy mi to ze na zawodach i tak zawsze będę przed tobą.

podniosę rękawicę, którą rzuciłeś...to pisałem ja: dziadek powyżej 40tki.

W jakich zawodach startujesz w 2020? Umówmy się na te, które będą pasowały Tobie. Wybierasz dystans, umawiamy się na konkretną godzinę i miejsce, i startujemy w jednej fali, obok siebie. Pasuje? W ten sposób nie musisz się ujawniać. Pierwszy na mecie czeka na przegranego.
Jak wygrasz, to oficjalnie napiszę na forum, że jesteś "mega gość" i dalej będziesz mógł sobie pluć na wszystkich "starych", a my będziemy z Tobą grzecznie (jak do tej pory) polemizować.
Jak przegrasz, to od tego momentu nie ma Cię na forum i dla nas nie istniejesz.

Podejmujesz wyzwanie "ironmanie"?
robertino

Postprzez scott_mtb » 05-11-2019, 19:16

Mac1 - z racji tego ,że mam opłacony start na IM Estonia i cały sezon będzie podporządkowany pod ten start to zapraszam 4 tygodnie wcześniej startuję w Bydgoszczy na 1/2 - pokaż,że masz jaja a nie jesteś tylko mocny w gębie - pokaż jak jesteś mocny w konfrontacji z 20lat starszym "dziadkiem"
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez Mac1 » 05-11-2019, 22:22

robertino napisał(a):
Mac1 napisał(a):Rozumiem,w tym wieku trudno mieć jakieś poważne ambicje.Nie zamierzam się ujawniać bo chętnie byście mnie zlinczowali.Wystarczy mi to ze na zawodach i tak zawsze będę przed tobą.

podniosę rękawicę, którą rzuciłeś...to pisałem ja: dziadek powyżej 40tki.

W jakich zawodach startujesz w 2020? Umówmy się na te, które będą pasowały Tobie. Wybierasz dystans, umawiamy się na konkretną godzinę i miejsce, i startujemy w jednej fali, obok siebie. Pasuje? W ten sposób nie musisz się ujawniać. Pierwszy na mecie czeka na przegranego.
Jak wygrasz, to oficjalnie napiszę na forum, że jesteś "mega gość" i dalej będziesz mógł sobie pluć na wszystkich "starych", a my będziemy z Tobą grzecznie (jak do tej pory) polemizować.
Jak przegrasz, to od tego momentu nie ma Cię na forum i dla nas nie istniejesz.

Podejmujesz wyzwanie "ironmanie"?

Pierwszy na mecie czeka na przegranego i nie muszę sie ujawniać:przecież to bez sensu bo i tak sie wtedy ujawnie.Jezeli naprawdę jesteś taki odważny aby sie ze mną zmierzyć to sie ujawnie i wybieram Mistrzostwa Polski na dystansie sprint.Jedyny warunek jest taki ze ten co przegrywa płaci drugiemu 10tysiecy złotych.Musze mieć pieniądze na nocleg i przyjazd bo od dłuższego czasu nie mieszkam w Polsce.Na tej rangi imprezę mogę za tak minimalna kwotę przyjechać chociaż jakoś specjalnie mi ona nie pasuje.Na żaden zlot pod tytułem duża ilośc /mała jakość sie nie zdecyduje.Zastanow sie teraz czy pływasz 400 m. chociaż w granicach 5 minut na basenie 25 m. bo jak dłużej to w żadna dobra grupę sie nie zalapiesz i żeby pózniej nie było ze wkręcam naiwnych i wyciągam od nich łatwe pieniądze a potem już na początkowym etapie zawodów ich nokautuje
Mac1

Postprzez Mac1 » 05-11-2019, 22:35

scott_mtb napisał(a):Mac1 - z racji tego ,że mam opłacony start na IM Estonia i cały sezon będzie podporządkowany pod ten start to zapraszam 4 tygodnie wcześniej startuję w Bydgoszczy na 1/2 - pokaż,że masz jaja a nie jesteś tylko mocny w gębie - pokaż jak jesteś mocny w konfrontacji z 20lat starszym "dziadkiem"

W połówkach jeszcze nie startuje ponieważ byłoby to teraz nie rozsądne i zakłóciłoby prawidłowy rozwój mojej kariery.Na to przyjdzie czas w kolejnych latach
Mac1

Postprzez Maciej z NT » 05-11-2019, 22:42

Relax Panowie,

Niech sie kolega Mac1 z botami na xtri.pl ściga :-)
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez endi8888 » 05-11-2019, 22:48

Zignorować...
endi8888

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening triathlonowy