kalendarz triathlon

Autostrada na Czas II

Forum dla dyskusji o dyscyplinach innych niż triathlon.

Autostrada na Czas II

Postprzez Lukash_ » 31-08-2011, 09:12

Hej Wszystkim o to szybkie sprawozdanie z imprezy.

27 SIERPNIA ODBYŁA SIĘ CZASÓWKA PARAMI NA AUTOSTRADOWEJ OBWODNICY WROCŁAWIA Z UDZIAŁEM MOSTU RĘDZIŃSKIEGO.

Ryszard Szurkowski i Stanisław Szozda pojechali razem w parze po raz pierwszy od 1978 roku i wygrali kategorię kolarski VIP na rozegranym 27 sierpnia wyścigu Autostrada na Czas II z okazji Dnia Otwartego Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i Mostu Rędzińskiego.

Na 11 km trasie czasówki przez Most Rędziński najszybsza okazała się para byłych zawodników Dolmelu Wrocław: Jerzy Sikora (tegoroczny mistrz Polski masters w jeździe indywidualnej i parami)) i Jarosław Fafuła (obaj reprezentujący BGŻ Eska Team). Wśród kobiet wygrała para Małgorzata Pawlaczek (Szerszenie Trzebnica) i Joanna Wołodźko (tegoroczna mistrzyni Polski masters w jeździe parami), przed parą Whirlpool AZS Politech. Wroclawska: Joanna Liczner, Katarzyna Rzepecka

W rywalizacji byłych zawodników starszych wygrał Jan Brzeźny i Ryszard Rawski pokonując Henryka Charuckiego i Jana Faltyna.

TU PIĘKNA RELACJA PIOTRA KURKA z WIELKOPOLSKIEGO ROWEROWANIA

Kilkanaście tysięcy uczestniczących Dniu Otwartym AOW wrocławian mogło z bliska zobaczyc tak slawne kolarskie pary jak miedzy innymi: Jan Jankiewicz i Wacław Skarul, Mieczysław Zelaznowski i Wincenty Majka, Andrzej Pajor i Grzegorz Krężel, Zdzisław Komisaruk i Zbigniew Szczęsny, Witold Mokiejewski i Czesław Woliński, Zbigniew Krawczyk i Ryszard Wrona oraz Ireneusz Walczak, Jacek Bodyk i bracia Zdzisław i Marek Wrona…. Pokazali się również kolarze CCC Polsat Polkowice ze zwycięzca BGŻ Pro Ligi Łukaszem Bodnarem na czele i wrocławianinem Pawłem Charuckim.

Obrazek

Obrazek

Ja ukończyłem ze słabym czasem 0:18.49,81
Zawody wygrali: Fafułą Jarosław wraz z Jerzym Sikorą z czasem 0:14:31 (BGŻ ESKA TEAM)

Świetna impreza.Obrazek

[ Dodano: 31-08-2011, 16:51 ]
No i filmik z wydarzenia.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7LCG1qffbJw[/youtube]
Odwiedź mojego bloga VeloCafe
Lukash_

Postprzez twister » 12-09-2011, 18:59

Super impreza!U nas w Mławie 3X otwierają piękny odcinek asfaltu wzdłuż lasu,a wraz z leśną asfaltówką tworzy fajną ok 10km pętlę.I tu zaświtał mi pomysł co by zorganizować 2X zawodu na czas!Miejscówka przednia,wstępne rozmowy z władzami i znajomymi tez już przeprowadziłem.Jak to wypali panowie, to będzie na pewno git impreza.Ktoś się wstępnie pisze?
twister

Postprzez jeglin » 12-09-2011, 20:39

Czasówka to jest to co lubię :)
Każda meta to początek nowego wyścigu.
Warsaw Triathlon Team
jeglin

Postprzez Kamilasty » 13-09-2011, 07:54

Parami, czy solo? I kiedy?
Kamilasty

Postprzez andrusza » 14-09-2011, 18:47

no to grupka z warmii też wpadnie- pisać tylko kiedy i gdzie
andrusza

Postprzez Lukash_ » 15-09-2011, 20:45

Dajcie znac kiedy ta impreza na czas sie odbedzie.

Pozdrowiam z Tanzanii
Odwiedź mojego bloga VeloCafe
Lukash_

Postprzez twister » 16-09-2011, 15:20

Dzisiaj byłem na zebraniu w Urzędzie Miasta w sprawie "czasóweczki"i okazuje się,że nie można zamknąć 2km kawałka.Poza tym usłyszałem,że to niebezpieczne i,że się może komuś coś stać :shock: Oczywiście moja ekipa nie składa jeszcze broni w tym temacie ;-) Miejscówa jest idealna na takie zawody,więc będę dłubał do skutku 8-) Trochę termin nie ten bo ten 2km odcinek ma być jedyną drogą gdzieś tam na czas remontu innej drogi.Jak się nie da teraz to może na wiosnę,ale ja te zawody zorganizuję-Jakem Twister.
twister

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Pozostałe dyscypliny