kalendarz triathlon

Trasy na szosę

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Re: Trasy na szosę

Postprzez mfrejnik » 14-08-2013, 21:33

No cóż z Wejherowa zakręt do Nowego Dworu górka http://screencast.com/t/MJEuCF38aI która daje w kość, jakieś 2km podjeżdżania z przerwą w połowie :-) Poza tym troszke pagórkowato po drodze też jest. Ja tam właśnie jadę jak chce podjazdy porobić :-)
mfrejnik

Postprzez dzakobo » 14-08-2013, 21:38

Hmm.. Przejadę raz i zobaczę co się będzie działo :-) Bardzo dziękuje za informacje i pomoc :-)
dzakobo

Postprzez ioannahh » 18-08-2013, 18:47

Scrubby napisał(a):Pomorze: Najpiękniejsze rejony na rower to Kaszebe. Trzeba znaleźć jakąś wioskę i objechać okolice autem w pętli. Ładnie jest zrobiony asfalt w Przywidzu i okolicach. Do tego świetny podjazd: ok. 1,5 km na 11% (!). Zjeżdżając trzeba bardzo uważać na zakręt w lewo, gdyż mozna się przeszlifować, że o wpadnięciu pod barierki enerochłonne nie wspomnę.

o maj słit gad!!!! jak dobrze że znalazłam ten topic! MUSZĘ tam pojechać!!!

elim napisał(a):Lostowice - Mackowy - Straszyn - Lublewo - Kolbudy - Lapino - Przyjazn - Otomino - Zukowo i nazad
Lostowice - Mackowy - Straszyn - Lublewo - Kolbudy - Lapino - Przyjazn - Skrzeszewo - Babi Dol i nazad
A w niedziele to Lostowice - Mackowy - Straszyn - Lublewo - Kolbudy - Lapino - Przyjazn - Skrzeszewo - Babi Dol - Wyczechowo - Somonino - Kartuzy - Przodkowo - Lezno - Kokoszki - Jasien - Lostowice

interesuje mnie bardzo odcinek Straszyn-Kartuzy - może powiesz coś więcej? ;)
ioannahh

Postprzez elim » 18-08-2013, 21:49

nie jechalbym tamtedy w tygodniu, za duzy ruch od babiego dolu do wyczechowa
Triathlon Series Team
elim

Postprzez ioannahh » 19-08-2013, 08:35

rozumiem. dzięki za odpowiedź :) w takim razie pozostanę chyba przy sprawdzonej pętli Kartuzy-Prokowo-Kolonia i z powrotem. w razie czego polecam, bardzo fajna trasa, miejscami trochę dziurawa, ale bardzo mały ruch. raz przy dużym kościele skręciłam w prawo na Pomieczyńską Hutę i pojechałam tamtędy kawałek, też super trasa, ale daleko się nie zapuszczałam, więc nie wiem co jest dalej. minęłam na niej szosową młodzież z Cartusii :)
ioannahh

Postprzez wloczykij » 28-05-2014, 07:37

witam,

czy w okolicach Łeby można pojeździć na szosie, jak z nawierzchnią, są jakieś ciekawe trasy?
ostatnim razem byłem tam motocyklem, no i nie pamiętam jak tam jest z nawierzchnią ;)
ogólnie może ktoś poleci jakąś miejscówkę/kamping w promieniu np. 100-150km od trójmiasta gdzie można dojechać np. samochodem + rower?
plan mam taki, żeby na weekend wyrwać się z trójmiasta, rozbić namiot, w ciągu dnia pojeździć a wieczorem relaks ;)

dzięki za wszelkie sugestie!
wloczykij

Postprzez pawelmazurek » 29-04-2018, 19:54

Wznowię może temat bo widzę, że dawno nic się tutaj nie działo :)

Przeprowadzam się właśnie do Sopotu i chciałbym się zapytać czy macie jakieś propozycje tras na szybki porannny trening (1-2h max) ze startem w Sopocie (Sopot centrum)

Dzięki za wszelkie pomysły :)
pawelmazurek

Postprzez qrto » 25-05-2018, 08:36

Nieśmiertelna "Pętla na Reja" :)
qrto

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do TriCity Triathlon Team