kalendarz triathlon

Jak do Was dołączyć?

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Jak do Was dołączyć?

Postprzez reuterpl » 10-02-2012, 13:08

Czołem!

Zapisałem się na dyszkę w Gdyni i widzę, że siedmiu biegaczy jest z klubu
TRICITY TRIATHLON TEAM

Pomyślałem, że też mógłbym być zrzeszony i do Was dołączyć. Wszedłem na Waszą stronę:

http://tricitytriathlonteam.org/O_nas.php

zarejestrowałem się na xtri.pl, ale nie mam pojęcia jak się do Was zapisać. W profilu nie mam takiej opcji.

Czy właśnie teraz stałem się członkiem klubu? Stawiam wódkę z tej okazji, Powerade, czy też szklankę wody ;-)

Do zobaczenia w Gdyni! :-)

pozdrawiam,
Daniel

[ Dodano: 10-02-2012, 13:23 ]
Chodzi mi po głowie połówka w Borównie. Podsumowując moje osiągnięcia to do tej pory:

1) Ukończyłem Maraton w Poznaniu z czasem 4:47
2) Przebiegłem dyszkę na biegu Westerplatte w czasie 54min
3) Wczoraj przepłynąłem 2km w czasie 45min (75% kraul, 25% żaba)
4) Jeździłem do pracy rowerem (samochód na parkingu) i lubię nam jeździć rekreacyjnie na MTB
5) No i na sam koniec, finansowo poradzę sobie z kupnem roweru (2-5k), pianki (1k) i opłacę startowe w Tri.

Jak przeglądałem wyniki z Borówna z 2011 roku to widzę się na ostatnim, bądź przedostatnim miejscu. Podobno tacy jak ja są potrzebni na zawodach ze względów statystycznych ;-)

Bawić się z Wami?
reuterpl

Postprzez MichałKuba » 10-02-2012, 14:42

Fajnie, że chcesz być z nami. Czytając Twoją listę osiągnięć, to widzę, że już pierwsze przygotowania pod triathlon poczyniłeś i bardzo chcesz zostać triathlonistą - w czym każdy będzie Cię dopingował. Tworzymy grupę przyjaciół i pasjonatów tego wspaniałego sportu jakim jest triathlon. Świetnie, że masz rower mtb, bo w tym roku wielu z nas planuje więcej jeździć (także) na góralach - co jak się okazało się w sezonie 2011 pozytywnie przekłada się szosę (która jednak też jest ważna), poza tym coraz częściej organizowane są triathlony mtb (ja osobiście jestem zachwycony tą formą) - polecam coroczny Triathlon MTB w Ostrzycach (w sierpniu). Faktycznie kilku kolegów od nas biegnie w Gdyni na dyszkę, mnie niestety nie będzie, a z chęcią porozmawiałbym z Tobą. Niedługo pewnie zorganizujemy jakieś spotkanie w szerszym gronie, lecz na razie skontaktuj się na prv z Tomkiem (Cychol), Andrzejem (Endrju), lub Dawidem (Goliat) - będą biegli w Gdyni - przed biegiem moglibyście chwilę porozmawiać (o ile się umówicie i odnajdziecie, co w tłumie ponad 1700 osób może być trudne). Tak czy inaczej odzywaj się na forum, bo umawiamy się także treningi grupowe, np. pływanie w każdą niedzielę o 20:30 w Gdyni na Witominie.
i...Triathlon!
MichałKuba

Postprzez reuterpl » 13-02-2012, 23:25

Dzięki za info odnośnie triathlonu MTB w Ostrzycach. Na wiosnę poćwiczę ws piance na otwartym akwenie :-)

Forum będę śledził :)
1/2IM - 5:41:15 [2018, Susz]
10km - 00:49:09 [2018, Gdynia]
HM - 01:52:45 [2015, Półmaraton Sopot]
M 03:57:46 [2017, Poznań Maraton]
reuterpl

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team