kalendarz triathlon

NOWY

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

NOWY

Postprzez dario » 20-02-2012, 22:00

Cześć,

Chciałbym dołączyć to grupy zawodników TriCity Triathlon Team. Od ponad roku "zająłem się" bieganiem - debiut 15 sierpnia w maratonie w Gdańsku (3:21:18), 18 marca kolejny start. Bieganie to tylko pierwszy etap, ponieważ głównym celem jest TRIATHLON (dalej IRONMAN). Z bieganiem sobie poradziłem, natomiast w triathlonie mam nadzieję skorzystać z Waszych doświadczeń i osiągnąć cel. Debiut planuję we wrześniu w Borównie.

W sobotę startuję w Gdyni w Biegu Urodzinowym - mam nadzieję, że pod banderą TriCity Triathlon Team.

Do zobaczenia !!!
db
dario

Postprzez goliat » 21-02-2012, 10:46

witaj dario,

zapraszamy w niedziele na plywanie (Gdynia Witomino)
jak tylko sniegi odpuszcza wrocimy do treningow rowerowych w soboty

napisz po jakich sciezkach biegasz i kiedy
a moze uda nam sie razem spasowac

planujesz jakies 'krotsze' zawody TRI (przed Borownem) w tym roku?
i...Triathlon!
goliat

Postprzez julek1967 » 21-02-2012, 13:02

siema.Mam na imie Julek ,45lat i dla poprawienia kondycji chciałbym sie z wami troche pobawic w trathlon.Sport ten jest mi dobrze znany ,a zafascynowałem się nim 24 lata temu tj w 1988r.wtedy sport ten u nas w Polsce dopiero racztował,z roku na rok stawał się popularniejszy,przybywało imprez krajowych.niektóre z nich przetrwały do dnia dzisiejszego,inne umarły z różnych względów.wtedy jeszcze na studiach na PG miałem swietne warunki do trenowania.wcześniej obok trenowania szczypiorniaka w podstawówce,poprzez koszykówke w średniej zacząłem uprawiac pięciobój.przestawienie się na triathlon nie stanowiło dla mnie problemu-doszedł tylko rower.Po studiach entuzjazm opadł i przerzuciłem sie na piłkę nożną ale z czasem zaczęła ona zajmowac zbyt dużo czasu ,bo przy okazji grania prowadziłem jeszcze drużyne jako grający trener.aktualnie trenuje rolkarstwo szybkie,ale do triathlonu się przymierzam.Do was chcę dołączyc ,bo w grupie razniej.W Gdyni też biegnę i mam nadzieję ,że się spotkamy.pozdro i cdn...
julek1967

Postprzez goliat » 21-02-2012, 13:37

witaj Julek;)

w sobote na biegu w Gdyni moze byc sie ciezko odnalezc :-/ ponad 1800 osob :mrgreen:
ale wpadnij w niedziele na basen, o 20.30 jest troche osob ale da sie plywac, na 21.15 jest lulzniej
i...Triathlon!
goliat

Postprzez julek1967 » 21-02-2012, 19:47

ustawiacie sie na starcie w pierwszym rzędzie i sprawa odnalezienia się jest rozwiązana! :roll:
julek1967

Postprzez Cychol » 21-02-2012, 21:48

Witamy nowych kolegów i zachęcamy do startu na 10km w barwach Tri Citi :) . Darka kojarze bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie sporym wzmocnieniem ( w sprawach także organizacyjnych :) ) . Witam także Julka bardzo nam miło . Tak naprawdę faktycznie póki co spotykamy się na basenie w niedzielę na Witominie ale z biegiem czasu jak będą troche lepsze warunki pogodowe dojdzie rower. Każdy z nas ma swoje ulubione ścieżki biegowe. Z chęcią z nowymi osobami mogę spotkać się na trasie biegowej tak zwanej "betonce " na Babich Dołach. Niedzielne wybiegania na ścieżce rowerowej Gdynia - Brzeźno - (godziny poranne)
Cychol

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team