kalendarz triathlon

Herbalife Triathlon Gdynia

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Re: Herbalife Triathlon Gdynia

Postprzez PiotrS » 12-03-2013, 22:43

Poniżej opis trasy HM w Sobieszewie.
Wygląda, że to będzie bardzo ale to bardzo szybki bieg , przy sprzyjających warunkach.
Ja go lecę pełnym klopsem.

Dziś z Danielem pojechaliśmy ob-lukać trasę.
Tak naprawdę to Daniel ją zna i to bardzo dobrze, w sumie i ja też, bo teren wyspy nie jest mi obcy.
Tym razem interesowało nas jak bardzo nierówna jest to trasa.
I tak.
Po starcie około 400 metrów lekko w dół, potem lekko do góry 300-500 metrów, stopień spadku/wzniesienia max do 1 metra.
Na około 1 km rozpoczyna się słaba nawierzchnia, dziury i nierówności, lekkie spadki i wzniesienie max 1 m. Gdy wbiegnie się na ulicę Przegalińską (około 2 km) mamy coraz więcej nierówności i tu trzeba będzie uważać. Na ulicy Przegalińskiej jest płasko. Na 5 km dobiegamy do Martwej Wisły i tu módlmy się o wiatr zachodni. Teren jest odkryty i zachodni wiatr nas poniesie aż do Przegaliny. W okolicy 9 km rozpoczyna się łagodny podbieg około 600 metrów, około 1 metra wyżej, by przejść w sporą stromiznę około 2 metry na odcinku 200 metrów (wbiegamy na wał wiślany). Jak będzie wiało z zachodu nie poczuje się tego. Gdy będziemy na wale, po prawej Przekop Wisły. Zostaje nam około 3,5 km prostej drogi, z lewej domy, z prawej wał.
Jak będzie wiało z północy, masakra. Dziś wiało z północnego-wschodu, to była męka, krok za krokiem zmagający się z ostrym porywistym wiatrem. W Świbnie w lewo, w dół(zbiegamy w wału) spadek rzędu 2-3 metrów, na odcinku 200 metrów.
Potem prosto przez około 7 km. Z prawej ściana lasu, z lewej domy, potem częściowo las i łąki. Z prawej ściana lasu zbliży się do drogi dając ochronę. I tak do Sobieszewa. Przed Sobieszewem mały podbieg około 1,5 metr na 500-600 metrach, mijamy linię STARTU i lekko w dół (wspomniany spadek 1 metr) i 50 metrów lekko pod górę i META.
Trasa jest mega płaska! Będzie atest, przy zachodnim wietrze będą życiówki!!!
Dziś wygrał Daniel odstawił mnie na 150 metrów (średnia mojego biegu to 4:27) ostatnie 5 km to okolice 4:10, ja już nie dałem rady szybciej. Daniel pognał, wiadomo biegł u siebie .

Przy sprzyjających warunkach będzie to bardzo ale to bardzo szybki bieg.
I jest co podziwiać, kawał Wisły do obejrzenia.
Mimo, iż prawie znam tam każdy zakątek zawsze chętnie tam wracam.
PiotrS

Postprzez PiotrS » 08-08-2013, 07:36

Panie i Panowie, kto startuje?
Coś tam kojarzę ale nie wszystkich.
Dla mnie to debiut w tri zawodach, więc pewnie będzie śmiesznie :).
Mój numer startowy to 144.
Celuję ukończyć i się dobrze bawić, chciałbym być poniżej 6H i nie zachorować w wodzie od bujania :).
Wpiszcie się z numerami bo w piance okularach i kasku a czasem w czapeczce wyglądamy podobnie :).
Warto będzie przybić sobie piątkę.
PiotrS

Postprzez PiotrS » 10-08-2013, 22:03

Nie wiem co mam napisać.
Impreza tri pod samym bokiem a z xtri 3city, startuję sam. Co zrobić.
No to trzymajcie za mnie kciuki.
PiotrS

Postprzez PiotrS » 11-08-2013, 22:48

No jednak spotkałem dwóch kolegów z tego forum.
Pozdrawiam Leszka i kolegę co zrobił 5:20
Ja sam tuż przed 5:40.

a tak przy okazji, ruszcie tyłki :).
PiotrS

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do TriCity Triathlon Team