kalendarz triathlon

Kurs instruktora triathlonu

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Kurs instruktora triathlonu

Postprzez witekp » 04-01-2013, 07:58

Czołem. Witek z Gdańska się melduje.
Przede wszystkim realizacji Waszych sportowych (i nie tylko) planów w Nowym Roku!!!
Czy możecie powiedzieć, dlaczego tak słabo startuje łódzki kurs instruktorów triathlonu?
http://triathlon.pl/3-kurs-instruktorow-triathlonu
Próbują od zeszłej wiosny. Wczoraj do nich dzwoniłem. Podobno zebrali już odpowiednia ilość chętnych (12 osób) i startują jutro 5.01;) Planowane zakończenie w połowie maja br.;)
Może ktoś ma ochotę dołączyć (koszty dojazdu i będzie raźniej!)
Co o tym myślicie? Szkoda, że w Łodzi.. Z drugiej strony, na nic bliżej nie ma widoku. Dzwoniłem na gdański AWF - brak chętnych;(
Pozdrawiam. Dajcie pilnie znać na forum lub witpo@interia.pl
witekp

Re: Kurs instruktora triathlonu

Postprzez julek1967 » 30-01-2013, 15:47

trzeba ogłosić na forach triatlonowych ,tutaj i na facebooku-może uda się zebrać kilkanaście osób z pomorskiego ?Ja aktualnie trenuję rolkarstwo szybkie i mam z zebraniem ludzi na kurs instruktora wrotkarskwa ten sam problem.Próbuję to rozwiązać tak:
każdy kurs składa się z części ogólnej i specjalistycznej.Częśc ogólną można zrobić eksternistycznie ,ucząc się w domu a na egzamin pojechac do Warszawy,część specjalistycznaą nalezy zorganizowac już w trójmieście.Kto ma dyplom instruktora w innej dyscyplinie sportu lub jest po AWfie jest zwolniony z części ogólnej.
julek1967

Re: Kurs instruktora triathlonu

Postprzez julek1967 » 30-01-2013, 15:49

julek1967 napisał(a):trzeba ogłosić na forach triatlonowych ,tutaj i na facebooku-może uda się zebrać kilkanaście osób z pomorskiego ?Ja aktualnie trenuję rolkarstwo szybkie i mam z zebraniem ludzi na kurs instruktora wrotkarskwa ten sam problem.Próbuję to rozwiązać tak:
każdy kurs składa się z części ogólnej i specjalistycznej.Częśc ogólną można zrobić eksternistycznie ,ucząc się w domu a na egzamin pojechac do Warszawy,część specjalistycznaą nalezy zorganizowac już w trójmieście.Kto ma dyplom instruktora w innej dyscyplinie sportu lub jest po AWfie jest zwolniony z części ogólnej.

tutaj macie link do części ogólnej http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/c ... reacji.htm
julek1967

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team