kalendarz triathlon

Witamy na oficjlanym forum TriCity Triathlon Team

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Witamy na oficjlanym forum TriCity Triathlon Team

Postprzez admin » 12-11-2010, 15:20

Witamy,

z uśmiechem na twarzy witamy w naszych szeregach członków TriCity Triathlon Team. W ramach wspierania rozwoju grup triathlonistów przez xTRI.pl uruchomiliśmy dla Was to forum.

Do załatwiania spraw formalnych, ściśle klubowych wydzielone zostało zamknięte podforum dostępne tylko dla członków TriCity Triathlon Team. Członkostwo w realnym klubie na forum reprezentuje się obecnością w grupie TTT - grupa TTT .

Tylko członkowie tej grupy mają dostęp do podforum. Wniosek o członkostwo w grupie jest akceptowany przez moderatora grupy. Naturalnie wszystkie czynności (pisanie i czytanie forum otwartego i zamkniętego) wymagają by osoba była zarejestrowanym użytkownikiem forum xTRI.pl .

Dziękujemy za współpracę i życzymy rozwoju klubu!
Pozdrawiamy

Administracja xTRI.pl
admin
Admin

Postprzez goliat » 16-11-2010, 10:25

TTT mimo posiadanego wczesniej wlasnego forum,
zdecydowalo sie przeniesc ze swojej 'samotnej wyspy' do 'cywilizacji' ;-)
wyznajac zasade [glow=red]w grupie sila [/glow] :mrgreen:

Uczestniczac w tym projekcie mamy nadzieje dolozyc swoja mala cegielke
do naszego wspolnego celu jakim jest propagowanie TRI w Polsce 8-)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych triathlonem
i trenujących bieganie i/lub rower i/lub plywanie :-D z Trojmiasta i okolic (woj. pomorskie)
do wstapienia w nasze szeregi. Wspolne treningi + rozmowa = wieksza przyjemnosc + motywacja :-)

jestes TRI? zostan TTT ;-)
i...Triathlon!
goliat

Witamy nowych forumowiczow z Trojmiasta i okolic...

Postprzez goliat » 18-11-2010, 11:15

Jeszcze raz serdecznie witamy! :-D

Niech ten watek bedzie dla nowych osob - forumowiczow z okolic TriCity!
Mozecie tutaj sie przedstawic, napisac co robicie, gdzie biegacie i/lub plywacie i/lub rowerujecie , zapytac etc...

My 'starzy', chocby ci z kilkumiesiecznym stazem, powiemy wirtualnie "czesc",
i sprobujemy odpowiedziec na wasze pytania i generalnie pomoc wam w rozpoczeciu przygody z TRI...

TTT
i...Triathlon!
goliat

Postprzez Tomek » 23-11-2010, 23:45

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post tutaj, więc wypada się przedstawić :).

Przygotowania do triathlonu próbowałem rozpocząć rok temu.
Niestety entuzjazm szybko przerósł możliwości i nabawiłem się kontuzji. Powoli wracam do tematu w sposób (mam nadzieję) trochę bardziej przemyślany.

Aktualnie mieszkam w Gdyni na Karwinach i tutaj zdarza mi się biegać i korzystać z basenu.
Niedługo zamierzam przeprowadzić się do Chwaszczyna. Będę miał bliżej na Osowę ;).

Jeśli chodzi o wszystkie trzy dyscypliny to jestem początkującym początkującym (powtórzenie zamierzone), więc jeśli uda mi się wziąć udział we wspólnym treningu, to pewnie mnie nie zapamiętacie, bo będę poza zasięgiem Waszego wzroku (z tyłu ;)).

Pozdrawiam,

--
Tomek
Tomek

Postprzez goliat » 24-11-2010, 10:51

witamy Tomku w naszych szeregach;)

mam nadzieje, ze uda Ci sie zrealizowac cel jaki sobie postawiles na przyszly rok =>
czyli zadebiutowac w TRI, a my jestesmy od tego zeby Ci w tym pomoc ;-)
bedziesz mial - jesli mnie pamiec nie myli - ze soba jeszcze co najmniej 4 takie osoby!
a moze po dordze do Malborka uzbiera sie jeszcze wiecej :mrgreen:
zapraszamy na wspolny trening biegowy - prawdopodobnie juz w niedziele
- rozmawiajac w realu na pewno szybciej wchloniesz 'niezbedne' info 8-)

rozumiem, ze plywasz na Karwinach,
napisz gdzie biegasz i czy rowerujesz/rowerowales?
a predkosciami sie nie przejmuj - szybko wzrosna - a mamy na to cala zime :lol:

pozdrawiam,
Dawid
i...Triathlon!
goliat

Postprzez Jog » 24-11-2010, 12:28

No to i ja się przywitam.

Mam na imię Rafał. Jestem z Pruszcza Gdańskiego, za sobą mam dwa debiutanckie starty w tym roku (sprint Susz i połówka Borówno). Więc również początek drogi triathlonowej. Jestem członkiem Stowarzyszenia Triathlonowego IM2010. Jednak jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce i nie specjalnie jest z kim potrenować. Najbardziej zależy mi na wspólnych treningach kolarskich. Przy obecnej aurze kręcę się na MTB. Przyjdzie wiosna to wrócę do szosówki. To chyba na tyle na początek.

Pozdrawiam
Rafał
Jog

Postprzez goliat » 24-11-2010, 14:20

-
Witaj Rafale!

milo nam bedzie Ciebie goscic na wspolnych treningach!
bedziemy informowac na biezaco na stronie i na forum o wspolnych 'wypadach'
w miare mozliwosci przegladaj nasze newsy/posty i wpadaj do nas!
czy masz mozliwosc podjechania do Oliwy lub Osowej?
jezeli nie wezmiemy pod uwage jakis trening w polowie naszej drogi ;-)
a moze pracujesz w TriCity? czasem spinningujemy w Kolaseum w Sopocie lub w Gimnazjonie (jeszcze) w Gdyni :-)

pozdrawiam,
Dawid
i...Triathlon!
goliat

Postprzez Jog » 24-11-2010, 18:39

Hej
Podjechać oczywiście mogę zwłaszcza podoba mi się Trójmiejski Park Krajobrazowy, ale raczej w weekend, bo w tygodniu o tej porze roku raczej nie bardzo. Pracuję w Pruszczu a rower spinningowy mam w domu. Na basen też chodzę w Pruszczu. Dlatego najbardziej zainteresowany jestem wspólnymi treningami w weekend na rowerze, bądź na nogach.
A tak lekko z innej beczki. Dowiedziałem się od prezesa ST IM2010, że chcecie się przyłączyć do grupy. Prawda to? Byłoby fajnie. Wspólne stowarzyszenie z grupą regionalną Trójmiasto.
Pozdrawiam i o ile wpasuję się terminowo w Wasze treningi w weekend, to spotkamy się na ścieżkach biegowo-rowerowych.
Podrawiam
Rafał
Jog

Postprzez goliat » 24-11-2010, 18:49

Jog napisał(a):A tak lekko z innej beczki. Dowiedziałem się od prezesa ST IM2010, że chcecie się przyłączyć do grupy. Prawda to? Byłoby fajnie. Wspólne stowarzyszenie z grupą regionalną Trójmiasto.
Rafał

no coz, nie mozemy zaprzeczyc, ze takich rozmow z DS'em nie bylo ;-)
jednak podjelismy decyzje o stworzeniu samodzielnej (lokalnej) grupy,
temat nie jest zamkniety, zalezy od kilku czynnikow - ale o tym innym razem 8-)

D.
i...Triathlon!
goliat

Postprzez Cychol » 24-11-2010, 22:16

Witamy Rafał. Z tego co widzę wynik w Borównie bardzo porównywalny do mojego i Dawida ...bardzo podobne więc super startujemy z podobnych pułapów aczkolwiek widać, że z pływaniem Dawidowi a szczegolnie mi troche brakuje- zapraszamy na treningi :)
Jog napisał(a):No to i ja się przywitam.

Mam na imię Rafał. Jestem z Pruszcza Gdańskiego, za sobą mam dwa debiutanckie starty w tym roku (sprint Susz i połówka Borówno). Więc również początek drogi triathlonowej. Jestem członkiem Stowarzyszenia Triathlonowego IM2010. Jednak jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce i nie specjalnie jest z kim potrenować. Najbardziej zależy mi na wspólnych treningach kolarskich. Przy obecnej aurze kręcę się na MTB. Przyjdzie wiosna to wrócę do szosówki. To chyba na tyle na początek.

Pozdrawiam
Rafał
Cychol

Postprzez Jog » 25-11-2010, 05:34

Tomek1975 napisał(a):Witamy Rafał. Z tego co widzę wynik w Borównie bardzo porównywalny do mojego i Dawida ...bardzo podobne więc super startujemy z podobnych pułapów aczkolwiek widać, że z pływaniem Dawidowi a szczegolnie mi troche brakuje- zapraszamy na treningi :)
Jog napisał(a):No to i ja się przywitam.

Pozdrawiam
Rafał

Witaj Tomku
No faktycznie, nasze wyniki z Borówna bardzo zbliżone. Poza tym musieliśmy się wielokrotnie widzieć na pętli biegowej. Co do mojego wyniku, to mam mieszane uczucia. Przy życiówce 1:37 w półmaratonie, 2:11 w Borównie to nieporozumienie. No ale wiem gdzie popełniłem błąd w przygotowaniach. Zabrakło treningów łączonych rower+bieg. I to od razu rada i przestroga dla debiutantów. Nie wolno zapomnieć o treningach łączonych w konfiguracji długa jazda na rowerze + przynajmniej parę km biegu. U mnie tego zabrakło i skończyło się potężnymi kurczami podczas biegu. Na staniu i rozmasowywaniu mięśni straciłem jakieś 15 min. Ale cóż, pierwsze koty za płoty, doświadczenie zdobyte i śmiało przygotowuję się do kolejnych połówek.
Pozdrawiam
Rafał
Jog

Postprzez T.K. » 27-11-2010, 20:06

Witam na forum.
Mam na imię Tomek, mieszkam na Osowej. Miałem już okazję poznać Michała, Dawida i Marcina na sobotnio-niedzielnych wypadach rowerowych do TPK. W triathlonie jeszcze nie miałem okazji wystartować, mam nadzieję, że z Waszą pomocą to się uda.
Pozdrawiam
T.K.

Postprzez goliat » 27-11-2010, 22:47

witaj Tomku :-)

z Twoim rowerem i plywaniem triathlon to dla Ciebie formalnosc ;-)
wrecz grzechem byloby nie sprobowac sie w TRI :!: :mrgreen:
troche z nami pobiegasz i juz w czerwcu bedziemy razem cieszyc sie z ukonczenia 70.3 w Suszu 8-)

D.
i...Triathlon!
goliat

Postprzez T.K. » 27-11-2010, 23:11

Dzięki Dawid, byłoby naprawdę fajnie.
T.K.

Postprzez Cychol » 04-12-2010, 14:43

Informuje dla zainteresowanych, że dogadałem ze sklepem Bergson promocję dla kolegów triatlonistów :) . Sklep znajduje się w centrum handlowym Real w Gdyni. W swojej ofercie ma odziez zimową oraz akcesoria typu gogle kaski itp oraz odzież sportową w tym np new balance inne marki enevy , for fun itp z resztą proszę linka do strony internetowej www.speedsports.pl. Z tego co wiem duzo szerszą oferte niz na stronie mają w sklepie. Sklep sąsiaduje z Intersportem ale pomimo że inersport jest sklepem sieciowym Bergson oferuje często duzo niższe ceny. Na hasło "tri city triathlon team "otrzymacie 7% zniżki - mysle że to fajny czas bo niektorzy z nas w związku zimą planują mniejsze lub wieksze zakupy. Dodatkowo sklep wywiesi na przedniej szybie plakat z informacją o naszym klubie a wszelkie informacje dotyczące naszej działalnosci bedzie mozna uzyskac u sprzedawcy
Cychol

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Następna strona

Powrót do TriCity Triathlon Team