kalendarz triathlon

wakacje w okolicach Kartuz

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

wakacje w okolicach Kartuz

Postprzez ioannahh » 30-07-2013, 15:50

jak co roku zamierzam spędzić znaczną część wakacji w okolicach Kartuz. tym razem wybieram się aż na miesiąc i planuję dużo tam trenować. ścieżki do biegania mam praktycznie pod domem, ale z miejscami na rower i pływanie nie jest aż tak kolorowo.
może będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć? :) mój zestaw pytań jest dość rozbudowany..

1. szukam jak najbliższego stadionu z bieżnią, ewentualnie trawiastego boiska, na którym można pobiegać na bosaka ;) mam na oku GKS Cartuzię, ale tam chyba (?) nie można tak po prostu wejść.

2. trasy do jeżdżenia na szosówce. to zdecydowanie największy problem. przetestowałam parę tras (na przykład: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ;) ), ale przytrafiło nam się trochę wpadek typu wjazd na główną drogę pełną rozpędzonych tirów ;) , czego wolałabym zdecydowanie unikać. kilka razy na pewno pojedziemy do Gdańska i Gdyni, więc tamtejsze trasy też chętnie przyjmę z otwartymi ramionami.

3. trasy do jazdy na mtb - co prawda lasy w ok. Kartuz i Trójmiejski Park Krajobrazowy pewnie wystarczą nam na cały pobyt :), ale jeśli ktoś z Was ma jakąś ulubioną trasę w tych okolicach to poproszę :)

4. woda otwarta: czy ktoś trenuje w Jeziorze Białym..? ;)
ioannahh

Re: wakacje w okolicach Kartuz

Postprzez elim » 30-07-2013, 16:02

Z biezniami tragedia. Nie wiem, jak jest w Zukowie w chwili obecnej. Swego czasu siostra mojej zony tam jezdzila na treningi na biezni (o ile sie nie myle).
Przykladowo petla nieco ponad 8 km na trasie Ostrzyce - Goreczyno - Koszowatka - Ostrzyce. Mniejszego natezenia ruchu raczej sie nie znajdzie w okolicy.
Triathlon Series Team
elim

Postprzez ioannahh » 31-07-2013, 05:58

dzięki :)

ech, z tym ruchem to słabo. to gdzie trenują trójmiejscy szosowcy?
ioannahh

Postprzez elim » 31-07-2013, 15:48

najwieksza grupa jezdzi spod castoramy na osowej (takie nasze rondo babka) i cisna na kaszuby wlasnie, a wisienka na torcie jest gorka NDW (nowy dwor wejherowski)

http://cyklogdynia.pl/wyscig/trasy/

tutaj masz mapke, ktora pokrywa sie z castorama czesciowo
Triathlon Series Team
elim

Postprzez RYSIEK » 31-07-2013, 18:22

Potwierdzam każda trasa przez Nowy Dwór Wejherowski to super sprawa. Moja trasa wygląda następująco http://connect.garmin.com/activity/349324738 jedna pętla to 43,7 km, a wzrost wysokość to 310 m :oops: naprawdę czad !!!
RM
RYSIEK

Postprzez ioannahh » 31-07-2013, 21:13

noooooo, super, dzięki! wygląda zachęcająco! :D
ioannahh

Postprzez PiotrS » 31-07-2013, 22:35

Jejku Joasia :). Ile to dwa lata od Dominika?
Kiedyś w Białym to ja łowiłem miętusy.
Wpadniesz na Żuławy na trening?
PiotrS

Postprzez ioannahh » 01-08-2013, 05:58

oooooooooooo cześć Piotrze!!!! :) dwa! i mam nadzieję że w przyszłym roku znowu pobiegnę, wreszcie.. :) tym razem nawet nie zobaczymy Biegu Dominika, a szkoda!- będziemy w tym czasie jeszcze w podróży. ale caaaały miesiąc zamierzam solidnie przetrenować w okolicach Trójmiasta :)
ioannahh

Postprzez ioannahh » 07-08-2013, 06:31

jadąc autem z szosówką w bagażniku na miejsce startu przejażdżek usłyszałam w radiu, że nie pojeżdżę sobie po swojej ulubionej drodze Kobysewo-Żukowo. trochę załamka, ale nie ma tego złego, boooo.. znalazłam (no dobra, mój Luby znalazł) świetną trasę na szosówkę. od Kartuz w stronę Mirachowa i prooooooosto. tutaj opisałam wszystko i jest mapa. będę jeszcze eksplorować dalsze miasteczka, tamta pętelka była skonstruowana z doraźnej potrzeby.. ;)
ioannahh

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team