kalendarz triathlon

pokazy ratownictwa medycznego

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

pokazy ratownictwa medycznego

Postprzez MAJU » 16-03-2011, 20:45

W sobotę 19tego w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku jest organizowany Męski Dzień, ideą imprezy jest przedstawienie różnych zabaw dla panów i nie tylko. Jakiś czas temu organizowałem u nich szkolenie medyczne z zakresu ratownictwa medycznego i po tym szkoleniu porosili mnie abym też coś tam zaprezentował.
Jeśli jest ktoś chętny do spróbowania reanimacji osoby dorosłej dziecka czy niemowlaka to zapraszam;)
Na miejscu (znaczy w budynku na parterze) będzie dostępne auto z którego będziemy wyciągać poszkodowanych, będzie trochę sprzętu który kiedyś tam ma być ogólno dostępny dla społeczeństwa (defibrylatory AED)
Wiem, że warto coś z tego ratownictwa wiedzieć, a taka swobodna forma przekazu dobrze się sprawdza, więc zapraszam!
Tu link do imprezy

http://www.gchmanhattan.pl/podstrona.ph ... =1&jmenu=2
pozdro
Maju
MAJU

Postprzez goliat » 17-03-2011, 13:18

fajna sprawa :-D
jesli tylko dzieci mi wyzdrowieja pojawie sie na pewno!
i...Triathlon!
goliat

Postprzez endrju » 18-03-2011, 11:03

Świetna sprawa jednak ja mam zaplanowany wyjazd z rodzinką, więc niestety nie skorzystam. Dobrze podszkolic się z pierwszej pomocy, bo na trasie tri czasami się przydaje:)czego nikomu nie życzę!!
w życiu trzeba się doskonalić...
endrju

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team