kalendarz triathlon

Nauka pływania w Trójmieście

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Nauka pływania w Trójmieście

Postprzez r4dek » 17-06-2015, 16:53

Cześć wszystkim,

Myśląc przyszłościowo o triathlonie (w perspektywie kilku lat, teraz skupiam się głównie na bieganiu), chciałbym od września/października zapisać się na grupowe lekcje pływania.

Nauka oczywiście od zera, zwłaszcza jeśli chodzi o kraula. Ze względu na budżet oraz to, że nigdzie mi się nie spieszy, wystarczą mi zajęcia raz w tygodniu ;)

Czy znacie miejsca godne polecenia?

Co mogłoby być plusem:
- cena, a jakże - w tym zniżki studenckie,
- lokalizacja Gdańsk Przymorze/Wrzeszcz, w dalszej kolejności wszędzie tam gdzie da się dojechać komunikacją.

Pozdrawiam :)
r4dek

Re: Nauka pływania w Trójmieście

Postprzez bombarda » 26-08-2015, 08:07

Może to już nieaktualne, ale ja polecam mieszkającym w Gdańsku szkołę pływania AGRONAUT
bombarda

Re: Nauka pływania w Trójmieście

Postprzez r4dek » 20-09-2015, 17:07

[quote="bombarda"]Może to już nieaktualne, ale ja polecam mieszkającym w Gdańsku szkołę pływania AGRONAUT[/quote]

Dzięki ;) Argonaut znałem i właściwie to była jedyna opcja którą rozważałem, bo ceny bardzo rozsądne. Dobrze wiedzieć, że idzie też za tym jakość. Plany i tak odłożyłem na czas bliżej nieokreślony ;)
r4dek

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do TriCity Triathlon Team