kalendarz triathlon

Filmowanie / wideoanaliza w Poznaniu

W tym miejscu możesz podyskutować na tematy związane z pływaniem w triathlonie i generalnie treningiem pływackim.

Filmowanie / wideoanaliza w Poznaniu

Postprzez hadwao » 04-03-2015, 15:08

Hej czy byłby ktoś z Poznania chętny na nakręcenie filmików z pływania. W skrócie od listopada nie mam żadnego filmu ze swojego pływania, a wiadomi, że to cholernie pomaga przy wychwytywaniu błędów. Niestety nie mam z kim iść na basen. Może znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji, to byśmy się nawzajem nakręcili.

Z mojej strony najchętniej w tygodniu od rana (chodzę na Chwiałkę 2x w tygodniu od 7 do 8.30) i wtedy są fajne warunki na nagranie się - na torze maksymalnie 3 osoby i nie ma "staczy" na środku basenu bo głęboko ;-) Mogę się też dostosować i wybrać na inny basen w weekend lub wieczorem. Jak jest ktoś z okolic Katowickiej, to w weekendy czasami jestem na tamtejszym basenie osiedlowym - to tylko 17m długości, ale od biedy da się pływać.

Co do sprzętu to sam nie posiadam, ale w razie czego mogę załatwić GoPro z wodoszczelną obudową od znajomego - wtedy jednak trochę to potrwa, bo widzę go raz na 2-3 tygodnie.
hadwao

Re: Filmowanie / wideoanaliza w Poznaniu

Postprzez spietrza » 04-03-2015, 15:29

Mogę ci pożyczyć kamerę GoPro z osprzętem. Byś musiał podjechać na Poznań Rataje Piastowskie

Ja chodzę co dziennie rano o 6:30-7:00 Termy. Dni robocze

Jabadabadu
Idę idę na 2:30 to jest mój cel.
spietrza

Postprzez hadwao » 04-03-2015, 16:42

Dzięki Spietrza - to oferta wraz z operatorem czy sam sprzęt?

Tak sobie jeszcze myślę, że przy okazji jak ktoś korzysta ze swim smooth to można zrobić ramp test (http://www.swimsmooth.com/ramptest.html) na zbadanie optymalnej kadencji. Mam akurat Finis Tempo Trainer, więc wystarczy ktoś liczący ilość ruchów na basen/mierzący czas.

Jak ktoś nie pływał z Tempo Trainerem i nie jest super pływakiem, to zapewniam fajne odczucia jak np. odkrycie braku symetrii w prawej i lewej stronie, czy gubienie rytmu przy oddechu ;-)
hadwao

Postprzez spietrza » 04-03-2015, 23:18

Sam sprzęt, ciężko abym w tych godzinach mógł ci pomoc, przepraszam .
Dodatkowo dam ci monopoda i uchwyt do mocowania na ścianę.
Ja tak kręce i jest dobrze, dodatkowo perspektywa z dna .

Jabadabadu
Idę idę na 2:30 to jest mój cel.
spietrza

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Pływanie