kalendarz triathlon

Bieganie dla kolarzy czyli propozycja na zime

W tym miejscu możesz podyskutować na tematy związane z kolarstwem w triathlonie i generalnie treningiem kolarskim.

Re: Bieganie dla kolarzy czyli propozycja na zime

Postprzez bartolini » 08-11-2014, 17:29

Zgadzam się co do wywodu udowadniającego pozytywny wpływ biegania na kolarstwo. Natomiast uważam, że akurat na tym forum nie trzeba specjalnie przekonywać do włączenia biegania do treningów kolarskich. Przecież tutaj są triathloniści więc siłą rzeczy muszą trenować bieganie. Taka zachęta bardziej zasadna byłaby na forum czysto kolarskim, gdzie większość to osoby specjalizujących się tylko w tej jednej dyscyplinie. A tutaj nie dość, że prawie wszyscy to wieloboiści, to jeśli łączą starty w triathlonie ze startami w którejś z poszczególnych dyscyplin składowych, to w większości przypadków jest to triathlon + bieganie a dużo rzadziej triathlon + kolarstwo lub triathlon + pływanie.
bartolini

Postprzez miloszpilag » 08-11-2014, 19:47

Nie do końca, moi znajomi z Piły generalnie uprawiają triathlon. Jednak zdecydowaną większość czasu wysiadują na rowerze nie notując popraw w bieganiu. Ja np. początek sezonu miałem zbudowaną na bieganiu i kiedy dołączyłem do tego rower to jeszcze bardziej poprawiła się moja wydolność. Dlatego zachęcam tych którzy zbyt dużą wagę przykładają do jednej z dyscyplin a drugą traktują lekceważąco.
miloszpilag

Postprzez ioannahh » 09-11-2014, 07:25

sprytna reklama, tylko grupa docelowa trochę nietrafiona ;)
ioannahh

Postprzez ziokrz » 09-11-2014, 11:49

Przekonujesz przekonanych ;)
Www.sportlab-bikes.pl
ziokrz

Postprzez foka » 09-11-2014, 18:59

W najbliższym czasie odniosę się do i spróbujemy wypracować jakiś kompromis odnośnie lokowania treści reklamowych na forum. Jeżeli ktoś z forumowiczów ma pomysł to proszę w dziale sprawy forumowe założyć temat i podsunąć mi łaskawie kilka pomysłów ;).
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Kolarstwo