kalendarz triathlon

trasy rowerowe Olsztyn

W tym miejscu możesz podyskutować na tematy związane z kolarstwem w triathlonie i generalnie treningiem kolarskim.

trasy rowerowe Olsztyn

Postprzez maroszu » 25-05-2015, 13:08

Witam,

czy znacie godne polecenia trasy szosowe w Olsztynie lub okolicach?
Najlepiej pętla 40-60km.
Ostatnio zrobiłem dajtki-Gietrzwałd-Łajsy-Ceglowo-Sząbruk-Tomaszkowo-warszawska-dajtki ok. 42km
Do Gietrzwałdu trasa super, tylko ruch spory, ale później z Gietrzwałdu do Sząbruka asfalt masakra...
Trasa na Mrągowo też jest spoko jak się już z miasta wyjedzie tylko ruch duży, może coś bardziej kameralnego?
maroszu

Re: trasy rowerowe Olsztyn

Postprzez sailornine » 25-05-2015, 13:30

Najbardziej popularna jest chyba trasa 598 na Butryny, Zgniłochę. Powrót raczej tą samą trasą, ew. przez Olsztynek, ale jeszcze nie próbowałem. Też kiedyś wkopałem się w tragiczny asfalt robiąc pętlę przez Klebark, Prejłowo i Barczewo (najgorzej pomiędzy Prejłowem i Barczewem). Jedyny plus, że ruch samochodowy znikomy :)
sailornine

Re: trasy rowerowe Olsztyn

Postprzez GorOlka » 29-07-2015, 23:32

Trasa na Butryny to zdecydowanie najczęściej uczęszczana droga przez kolarzy. Jeśli możesz dojechać samochodem albo nie boisz się dużego ruchu samochodowego, polecam trasę z Olsztynka. Wzdłóż nowej "7" jest droga serwisowa z idealnym asfaltem i znikomym ruchem, można dojechać prawie do Nidzicy.
GorOlka

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Kolarstwo