kalendarz triathlon

Okulary sportowe z korekcja

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Re: Okulary sportowe z korekcja

Postprzez gipt » 07-08-2019, 09:25

Chciałbym w tym roku kupić sobie takie okulary sportowe. Na co warto zwracac uwagę przy kupnie?
gipt

Postprzez spik » 09-08-2019, 07:30

Obecnie okulary korekcyjne sportowe są dostępne na niewielu portalach. Jak również w wielu sklepach optycznych, w których moim zdaniem lepiej kupowac z uwagi na to,ze obsługa będzie w stanie lepiej doradzic jakie konkretnie okulary będą dla nas dobre. Wybierając odpowiedni produkt dla siebie trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii ale powinni to już podpowiedzieć na mieijscu.

Ze swojej strony polecam sieć Trendy Opticians: https://trendyopticians.pl Jest to spora sieć salonow optycznych. Po pierwsze mają obecnie dobre promocje. Po drugie w salonach można wykonać badanie wzroku.
spik

Postprzez agryczech » 13-08-2019, 13:03

:ymsick:
agryczech

Postprzez kal800 » 13-08-2019, 18:54

Polecam soczewki kontaktowe. Ja sobie nie wyobrażam startu bez nich, mimo że mam stosunkowo niewielką wadę -1.25. Nawet gdybym miał korekcję w okularach na rower i bieg, to nawigacja podczas w wodzie bez korekcji jest mega upierdliwa. Moja żona, która też startuje na codzień chodzi w zwykłych okularach, ale na zawody czy dłuższy trening zawsze zakłada szkła.
kal800

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt